Isla Nublar

Awatar użytkownika
Sirius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4560
Rejestracja: 04 gru 2013 22:09
Rok urodzenia: 1991
Kontakt:

Isla Nublar

Post autor: Sirius »

Isla Nublar, czyli wyspa, na której mieścił Jurassic Park i na którą wracamy (podobno, nie wiem nie oglądałem) dzięki Jurassic World.

Praca powstała z myślą o rebrickowym konkursie (Iconically Jurassic World) i nadchodzącym Pixelu (wystawa- 8-10 czerwca, Warszawa). Przeglądałem zgłoszenia i zdziwiłem się, że stale powtarzają się tylko zgłoszenia z okiem dinozaura, odciskiem śladu dinozaura albo logiem filmu, a nikt nie wpadł na pracę nawiązującą do samej wyspy. Zanim opublikowałem swojego MOCa, kilka prac z wyspą w roli głównej jednak powstało, ale i tak myślałem, że temat będzie bardziej eksploatowany. Przy okazji, myślę, że praca w miarę pasuje do tematyki Pixela i do tego jest kompaktowa, więc nie będę miał problemu z dostarczeniem.

Sam moc skomplikowany nie jest aczkolwiek technika budowania nie zachęcała do robienia poprawek i odczepiania tajli od BP ;) Na zdjęciu od góry wygląda jak by było krzywo ale wydaje mi się, że kwestia tego, że BP się trochę wywijają pod wpływem kaflowania. Próbowałem też wykombinować jakąś bardziej kompaktową różę wiatrów, ale ostatecznie ten model podobał mi się najbardziej.

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Turnip
Posty: 260
Rejestracja: 13 mar 2016 19:19
Rok urodzenia: 1998
Lokalizacja: Bricksburg

Re: Isla Nublar

Post autor: Turnip »

Akurat ostatnio powróciło moje zainteresowanie tematem Jurassic Park, więc praca jak najbardziej mi się podoba. Dobrze oddałeś kształt wyspy. Literki też fajne.
Pamiętam, że w filmach była jeszcze jedna wyspa, Isla Sorna. Była chyba sporo większa od Nublar.

Przypomniałeś mi, że kiedyś zbudowałem MOC o tym samym tytule jak Twój, tyle że ja zbudowałem sam park: http://zbudujmy.to/forum/viewtopic.php?f=7&t=5660" target="_blank
ODPOWIEDZ