60135 Pościg Quadem

Moderator: nori

Awatar użytkownika
Babuls
Posty: 19
Rejestracja: 23 mar 2018 13:14
Rok urodzenia: 1994

60135 Pościg Quadem

Post autor: Babuls »

Obrazek

Seria: City
Rok premiery: 2017
Liczba elementów: 47
Figurki: 2
Opakowanie: Kartonik
Cena: 24,90 zł

Instrukcja
Obrazek

Bardzo sympatyczny zestaw policjantów i złodziei, który jest zaprojektowany prosto oraz solidnie. Kupiłem go głównie ze względu na opony 6162541: Tyre Balloon Wide Ø 24X12, ale sam w sobie świetnie się on prezentuje.

Zestaw składa się z dwóch głównych częsci, pierwszą jest policjant na quadzie:
ObrazekObrazek

To on jest w nim gwiazdą, znaczna wiekszość klocków wchodzi w quada. Quad jest bardzo stabilny i dość duży, jedyny minus dla mnie to użycie dwa razy 4297330: Racers Guard 2,5 X 4. Ta część ma coś co przypomina światła, użycie jej w taki sposób zasłaniając jedną pare psuje mi troche iluzję. Patrzyłem na inne Quady z City i podobnych serii, niestety duża większość robi tak samo.

Drugą częścią jest złodziej z jego narzędziami i łupem:
ObrazekObrazek
W sejfie znajdują się dwie sztuki złota. Sam złodziej ma dość uniwersalny wygląd i może być spokojnie użyty jako niezadowolony robotnik lub farmer.

Poza tym zestaw posiada dwie naklejki, sejfu i napis POLICE. Ta druga jest nakładana na dość małą powierzchnię do tego pod kątem przez co trudno mi było nałożyć dobrze lakier.
Obrazek

Podsumowanie: Zestaw bardzo ładnie prezentuje się wizualnie, nie posiada szczególnych części oprócz opon Quadu i ma dwie dobre figurki.
Marzyciel
Posty: 118
Rejestracja: 05 sie 2017 20:43
Rok urodzenia: 1989
Lokalizacja: Wolsztyn

Re: 60135 Pościg Quadem

Post autor: Marzyciel »

Złodzieja można jeszcze użyć jako rybaka na kutrze.Złodziej jest bardzo podobny do postaci innego złodzieja Joego Frankfurtera z magazynu lego city. Szkoda że sejf nie ma nadruku ale i tak jest to zestaw w niskiej cenie.
ODPOWIEDZ