Zemsta Enta

Awatar użytkownika
romkoo
Posty: 390
Rejestracja: 30 wrz 2016 12:32
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Gdańsk

Zemsta Enta

Post autor: romkoo »

Dawno dawno temu....
Rycerze z Zakonu Czerwonego Smoka wycięli las, potrzebowali drewna do umocnienia tamy na rzece i rozbudowy wioski rybackiej. Nie wiedzieli, że ów las zamieszkały jest przez Enty. Pod topór poszło wszystko co w zasięgu wzorku. Niestety również uśpione drzewce. Tym sposobem narazili się nie krwawą zemstę. Bo Enty mimo, że powolne to pamiętliwe są. Poprzysięgły odnaleźć wszystkich rycerzy zakonu i pomścić swoich braci. Jeden z Entów odnalazł rycerzy i rozpoczęła się jatka.

To mój pierwszy MOC w takim rozmiarze i do tego z mojej ulubionej serii castlowej. Miałem ogromne problemy z budową drzewca i wykonaniem ruchomych rąk i nóg, przebudowywałem je z 5 razy i udało się, potrafi nawet stać bez podstawki zachowując równowagę a nogi i ręce można w pewnym zakresie ruchów przemieszczać :) Jestem ciekaw waszych opinii.

ObrazekRevenge of the Ent by Maciej Ramlo, on Flickr

ObrazekRevenge of the Ent by Maciej Ramlo, on Flickr

ObrazekRevenge of the Ent by Maciej Ramlo, on Flickr

ObrazekRevenge of the Ent by Maciej Ramlo, on Flickr

ObrazekRevenge of the Ent by Maciej Ramlo, on Flickr

Po więcej zdjęć zapraszam do Galerii.
Awatar użytkownika
Innos
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2696
Rejestracja: 23 lip 2013 16:48
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Krakówarszawa
Kontakt:

Re: Zemsta Enta

Post autor: Innos »

Bardzo estetyczna, porządna castlowa scenka. Tylko ten ent jakiś taki sztywny, chyba jeszcze się nie rozruszał. Tylko ten szkielet w klatce - on tam jest jako trofeum enta, czy ktoś mu zawiesił kiedy spał i teraz nie może zdjąć bo do pleców nie sięga? ;P
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.
Natomasz
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2018 02:09
Rok urodzenia: 1991

Re: Zemsta Enta

Post autor: Natomasz »

Jest to jedna niewielu budowli, które zapamiętam do końca życia.
Wow, jestem poe wrażeniem. Fajnie było by zobaczyć coś o Path of Exile, zwłaszcza o Currency w PoE, bardzo chciałbym by PoE currency było dostępne dla wszystkich ludzi na świecie i żeby nikomu nie brakowało waluty w Path of Exile. Jakiej? Ehh to bardzo trudne i skomplikowane pytanie, ale nie jestem pewien czy jestem w stanie na nie odpowiedzieć inaczej niż twierdząco...
Jestem pewien i święcie przekonany że jest to sprawa najwyższej wagi, oczywiście trzeba jeszcze sporo zmienić by wszyscy ludzie byli szczęśliwi i mieli swoje PoE Currency

Ja was serdecznie zapraszam, budowle z PoE są swietne i bardzo klimatyczne :-)
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2018 12:57 przez Natomasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Janek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1689
Rejestracja: 06 cze 2015 10:05
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Kontakt:

Re: Zemsta Enta

Post autor: Janek »

Bardzo przyjemna praca w oldskulowym* klimacie. Z całości najbardziej podobają mi się balista i ent sam w sobie. Na trawie dodałbym tylko kilka kwiatków do koloru.


*napisał 16-latek. :P
Awatar użytkownika
romkoo
Posty: 390
Rejestracja: 30 wrz 2016 12:32
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zemsta Enta

Post autor: romkoo »

Dzięki bardzo za miłe słowa, cieszę się z pozytywnego odbioru :)
Innos pisze:Bardzo estetyczna, porządna castlowa scenka. Tylko ten ent jakiś taki sztywny, chyba jeszcze się nie rozruszał. Tylko ten szkielet w klatce - on tam jest jako trofeum enta, czy ktoś mu zawiesił kiedy spał i teraz nie może zdjąć bo do pleców nie sięga? ;P
Szkielet to w moim zamyśle miało być trofeum.
ODPOWIEDZ