DUPLO Creations

Awatar użytkownika
Kocur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 571
Rejestracja: 16 gru 2014 07:48
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

DUPLO Creations

Post autor: Kocur »

To jest wpis z bloga. Aby przeczytać oryginalny wpis kliknij tutaj »

Obrazek
DUPLO Creations by Kocur Velox, on Flickr.

Nadszedł ten pamiętny dzień w którym moje dziecko kończy 18 miesięcy. Jest to o tyle ważna data, że od tego wieku zaczyna się oficjalnie era DUPLO. Zdecydowana większość pierwszych zestawów jest datowana właśnie od 1½ roku wzwyż. Córa oczywiście miała możliwość zabawy DUPLO znacznie wcześniej, ale głownie przy rozbiórce na części, od raptem paru tygodni zaczyna sama składać razem pojedyncze elementy, a ich ilość z tygodnia na tydzień rośnie. Na ten moment mogę przedstawić co mi się udało stworzyć z dostępnego surowca w ciągu roku 2017, ale myślę że z czasem będę ten post rozwijać o nowe konstrukcje, bo ilość klocków DUPLO stale rośnie, a z nowymi klockami przychodzą nowe pomysły :)

Cały ten temat to zbiór totalnie losowych konstrukcji które zbudowałem przez ostatnich kilka miesięcy, dlatego tematyka jest bardzo różna - od zwierzaków po samochody (tak, bez klockowych kół da się zbudować ciężarówkę), postacie i małe winietki. Może w jakiś sposób stanie się to inspiracją dla rodziców do zabawy DUPLO? Tego bym bardzo sobie i Wam życzył. Zdecydowana większość konstrukcji jest tak prosta, że na pierwszy rzut oka bez instrukcji można je odtworzyć :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Mikołaj idealnie obrazuje skalę zniszczeń powodowanych przez malucha :)

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jedyna konstrukcja która doczekała się osobnego tematu to Ironman:

Obrazek Ironman 1½-3 by Kocur Velox, on Flickr

I na tym kończy się rok 2017 :)

Kolejne zdjęcia dodam jak już się ich trochę nazbiera w 2018. Wszystkie foty robione telefonem.
Ride the wind, take on your destiny
You gotta get much higher
Fly your flight, get over society
The world is by far much bigger
- Samael
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: DUPLO Creations

Post autor: jetboy »

Mikołaj najlepszy, ale jest też wiele innych fajnych projektów. Czysta kreatywność!
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
JK
Posty: 173
Rejestracja: 29 kwie 2017 21:04
Rok urodzenia: 1976

Re: DUPLO Creations

Post autor: JK »

Mnie najbardziej podoba się żyrafa zjadająca liście:) Tylko podstawka nieco się zlewa. Ogólnie fajna zabawa z tym Duplo. Jest spontanicznie i bez zamówień na BL;)
ODPOWIEDZ