Chomik (Blacktron I)

Awatar użytkownika
Amal
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2874
Rejestracja: 18 maja 2013 02:37
Rok urodzenia: 1968
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Chomik (Blacktron I)

Post autor: Amal »

Najstarsi górale nie pamiętają kiedy tutaj coś wrzuciłem. Ostatnio sporo chorowałem, ale do rzeczy: Miała być ścisła stylizacja, więc raczej nie ma w Chomiku części nie stosowanych w latach 1987-1988 z małym "ale" - inspiracją były bowiem dla mnie ... nowe figurki, a raczej pancerze z logo Blacktron I. Niech więc się zacznie...

„Pokonani, zniszczeni i zapomniani. Odrodzili się i powstali. Na odległej tajnej stacji, ukrytej w najdalszych i niedostępnych rubieżach kosmicznych, wspierani przez mroczne siły. Kosmiczni rozbójnicy, piraci i cisi zabójcy. Pojawią się na nowych, niezniszczalnych statkach i pojazdach. Pojawią się nieoczekiwanie, by zapolować razem i w grupie: Borsuk, Lis, Kret, Chomik i Szczur…”
Mała, zwrotna i silna jednostka bojowa… Pomyli się ten, który zechce się „zaprzyjaźnić” z Chomikiem.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Lex est quod notamus (łac."prawem jest, co zapisane")
Awatar użytkownika
Szczepan
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 853
Rejestracja: 03 kwie 2015 10:28
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Chomik (Blacktron I)

Post autor: Szczepan »

Fajnie mu się płetwy rozkładają. I faktycznie - z twarzy podobny do chomika. Brakuje mi tylko odczepianych silników, w końcu Blacktron modułem stoi.
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Chomik (Blacktron I)

Post autor: jetboy »

Bardzo mi się podoba, zwłaszcza w opcji ze staecznikami w X.
Zbroja z CM super kolesiowi pasuje!
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Mateusz92
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2421
Rejestracja: 15 gru 2015 23:05
Rok urodzenia: 1992
Lokalizacja: Zduny
Kontakt:

Re: Chomik (Blacktron I)

Post autor: Mateusz92 »

Bardzo fajny, taki klasyczny Blactron. Ta zbroja minifig jest świetna i pomimo, że jest to współczesny element nie gryzie się z całością. Tak jak zostało już wspomniane układ skrzydeł ala X-wing najlepszy. Ale najbardziej podoba mi się ta maszyna zniszczenia z ostatniego zdjęcia. To jakaś Ultimate Weapon Blacktrona? :)
Awatar użytkownika
Sirius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4560
Rejestracja: 04 gru 2013 22:09
Rok urodzenia: 1991
Kontakt:

Re: Chomik (Blacktron I)

Post autor: Sirius »

Bardzo fajne. Blacktron to nie moje klimaty, ale po ostatniej krakowskiej integracji, gdzie Kocur prezentował swój blacktronowy pojazd, co raz bardziej podobają mi się maszyny z tej serii.
Awatar użytkownika
Leegvaan
Posty: 72
Rejestracja: 16 maja 2016 18:23
Rok urodzenia: 1986

Re: Chomik (Blacktron I)

Post autor: Leegvaan »

Hej . Wreszcie moje klimaty Blacktron I !! :) Bardzo fajna maszyna :) świetny ten opis niebytu Blacktrona w mrocznych odchłaniach kosmosu :) mam nadzieje że kiedyś ten chomik zadokuje na mojej fregacie (lotniskowcu?) :) i pozna moich blacktronowych kolegów, którzy też błądzili po galaktyce a teraz rozpoczęli rozbudowę Message intercept base :) mam pytanko : czy te komory po bokach są otwierane ? kryją jakaś tajemnice ? :)
Awatar użytkownika
Loghan
Posty: 196
Rejestracja: 18 sty 2017 15:52
Rok urodzenia: 1991
Lokalizacja: Wielka Metropolia Silesia

Re: Chomik (Blacktron I)

Post autor: Loghan »

Świetnie oddane bojowe sci-fi :) Aż czuć space operowy klimat. No i kot. Kurde, wszystko jest lepsze z kotem.
*****
The "h" is silent.
***
Awatar użytkownika
Satariel
Posty: 36
Rejestracja: 18 gru 2016 03:35
Rok urodzenia: 1974
Lokalizacja: Kraków

Re: Chomik (Blacktron I)

Post autor: Satariel »

Super pojaździk. Muszę się zebrać w sobie i w końcu porobić fotki swoich sprzętów z Blacktrona I :D
Nie mówiąc o dokończeniu nieszczęsnej kanonierki...
Awatar użytkownika
Havoc
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1310
Rejestracja: 14 maja 2013 20:00
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Chomik (Blacktron I)

Post autor: Havoc »

Bardzo fajny, ładny kolorystycznie. Gdyby były odczepiane moduły byłoby idealnie :)
Awatar użytkownika
Amal
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2874
Rejestracja: 18 maja 2013 02:37
Rok urodzenia: 1968
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Chomik (Blacktron I)

Post autor: Amal »

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze.
Mateusz92 pisze:Ale najbardziej podoba mi się ta maszyna zniszczenia z ostatniego zdjęcia. To jakaś Ultimate Weapon Blacktrona? :)
Zdecydowanie tak. Bazyl jest kotem wychowanym z klockami. Czasem pogoni za jakąś częścią, czasem trzeba mu zabrać upolowana antenkę, czasem rozłoży się na rozsypanych klockach, których akurat potrzebuję do budowy (Szczepan wie coś o tym), ale najczęściej usypia podczas poszukiwania elementów w plastikowym pudle.
Havoc pisze:Bardzo fajny, ładny kolorystycznie. Gdyby były odczepiane moduły byłoby idealnie :)
W wypadku Chomika nie chciałem stosować modułów, bo tak naprawdę jest to ... wprawka. Skończyłem właśnie kilka większych modułowych projektów Blacktrona oraz jestem w trakcie budowy stacji. Nie mogę ich jednak pokazać, gdyż do zrobienia zdjęć potrzebuję dwóch rąk, które obecnie potrzebne mi są do przytrzymywania szczęki, opadłej po obejrzeniu Jeracowych modeli TIE.
Lex est quod notamus (łac."prawem jest, co zapisane")
ODPOWIEDZ