LEGO NINJAGO: FILM - Praca zbiorowa

Awatar użytkownika
Stelario
Posty: 3189
Rejestracja: 21 sty 2015 20:22
Rok urodzenia: 1984

LEGO NINJAGO: FILM - Praca zbiorowa

Post autor: Stelario »

Ninja zawsze mogą liczyć na pomoc kolegów w ciężkiej sytuacji życiowej.


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: LEGO NINJAGO: FILM - Praca zbiorowa

Post autor: jetboy »

Rewelacja! Powodzenia w konkursie. Ta praca bije wszystkie inne na głowę.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Lusiojad
Posty: 138
Rejestracja: 17 mar 2016 21:33
Rok urodzenia: 2003
Lokalizacja: Lipno

Re: LEGO NINJAGO: FILM - Praca zbiorowa

Post autor: Lusiojad »

Na pierwszy rzut oka ta praca nie zrobiła na mnie wrażenia, ale gdy zobaczyłem co czai się z tyłu...
Awatar użytkownika
Pakita
Posty: 23
Rejestracja: 20 lis 2016 14:17
Rok urodzenia: 1986

Re: LEGO NINJAGO: FILM - Praca zbiorowa

Post autor: Pakita »

Stelario pisze:Ninja zawsze mogą liczyć na pomoc kolegów w ciężkiej sytuacji życiowej.
Szczerze się uśmiałam, ale nie za sprawą samej pracy, a Twojego jej opisu, Stelario. Brak dostępu do kobiecych wdzięków= ciężka sytuacja życiowa, dobre :). No ale, w Twojej pracy Panowie mieli chociaż okazję sobie popatrzeć :P.
Sama praca nie powala na kolana, wybacz. Po kim jak po kim, ale po Tobie to jednak oczekiwałabym więcej, chociaż jednej rzeczy, na której możnaby zawiesić oko. Z drugiej zaś strony rozumiem, że niekiedy zbytnie odejście od szablonu prostoty może zaszkodzić ;).
Tak czy inaczej, gratuluję zajęcia drugiego miejsca :).
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7073
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: LEGO NINJAGO: FILM - Praca zbiorowa

Post autor: Jaskier »

Przez to, że wszędzie są cegiełki, na pierwszy rzut oka nie wygląda to na przekrój przez budynek. Przydałoby się zrobić kafelki na ścianie łazienki i jakieś pomieszczenie również na parterze.
Awatar użytkownika
Stelario
Posty: 3189
Rejestracja: 21 sty 2015 20:22
Rok urodzenia: 1984

Re: LEGO NINJAGO: FILM - Praca zbiorowa

Post autor: Stelario »

Jaskier pisze:Przez to, że wszędzie są cegiełki, na pierwszy rzut oka nie wygląda to na przekrój przez budynek. Przydałoby się zrobić kafelki na ścianie łazienki i jakieś pomieszczenie również na parterze.
Chciałem zauważyć że winietka powstała i została obfotografowana w 3 godziny. :P A i musiała mieścić się w 8x8.
Pakita pisze:Sama praca nie powala na kolana, wybacz. Po kim jak po kim, ale po Tobie to jednak oczekiwałabym więcej,
Po 2 dniach lepienia perfekcyjnego dachu, na który zabrakło mi tysiąc klocków dochodzę do wniosku że lepszy jest skończony moc niż perfekcyjny nie skończony. :P
Awatar użytkownika
Sirius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4560
Rejestracja: 04 gru 2013 22:09
Rok urodzenia: 1991
Kontakt:

Re: LEGO NINJAGO: FILM - Praca zbiorowa

Post autor: Sirius »

Dla kontrastu na dole mogłeś dać medytującego tego białego mistrza. Ale wtedy przekaz by się rozmywał i byłby cięższy odbiór, więc może nie warto kombinować.
Swoją drogą jak zobaczyłem tytuł, to myślałem, że to kilka osób budowało, co mnie zdziwiło. W kontekście treści scenki chyba bardziej odpowiedni byłby "praca zespołowa".
ODPOWIEDZ