Abraham Lincoln

Awatar użytkownika
JK
Posty: 173
Rejestracja: 29 kwie 2017 21:04
Rok urodzenia: 1976

Abraham Lincoln

Post autor: JK »

Nie wiem jak Was, ale mnie jeszcze ta brickheadsowa zabawa nie znudziła:) W związku z tym chciałbym Wam zaprezentować kolejną pracę w tym stylu - Abrahama Lincolna! Mini scenka inspirowana jest słynną przemową gettysburską. Jak zwykle mam nadzieję, że choć trochę przypomina oryginał;)

ObrazekAbraham Lincoln by Krzysztof J, on Flickr
Awatar użytkownika
tybort
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2201
Rejestracja: 24 lis 2013 12:02
Rok urodzenia: 1988
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Abraham Lincoln

Post autor: tybort »

Wygląda świetnie, ale szczerze mówiąc nie przypomina mi Lincolna. Za mało zakoli. Broda jakaś nie taka. Może jakby te boczne serki były inaczej odwrócone? Ale nie wiem. No i za bardzo przypakowany - Lincoln był taki bardziej szczypiorek a ten jegomość wygląda na mięśniaka :)

Powyższe oczywiście nie zmienia faktu, że praca jest rewelacyjna.
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: Abraham Lincoln

Post autor: SERVATOR »

Gdybyś mu przedłużył nogi to byłby elegancki Hagrid z Harry'ego Pottera. :)
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Abraham Lincoln

Post autor: jetboy »

Mi się to jeszcze nie znudziło, zwłaszcza w twoim mistrzowskim wykonaniu. Od razu widać kogo ta figurka przedstawia. Gdyby kapelusz był na głowie to było by jeszcze lepiej, ale chyba ma za małe rondo żeby wyglądał dobrze na głowie. Dobrze jest jak jest.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Turnip
Posty: 260
Rejestracja: 13 mar 2016 19:19
Rok urodzenia: 1998
Lokalizacja: Bricksburg

Re: Abraham Lincoln

Post autor: Turnip »

Można byłoby go podciągnąć pod wiele postaci, np. już wspomnianego Hagrida. Nie jest tak jednoznaczny jak Gortat... Co nie zmienia faktu, że jesteś mistrzem w budowaniu Brickheadsów.
Awatar użytkownika
JK
Posty: 173
Rejestracja: 29 kwie 2017 21:04
Rok urodzenia: 1976

Re: Abraham Lincoln

Post autor: JK »

Dziękuje Wam za komentarze! Jak widzę, w kwestii rozpoznawalności sprawa jest dyskusyjna, ale cieszę się, że ogólnie odbiór jest pozytywny:) Natomiast, co do postury, w konwencji BH trudno jest zrobić chudzielca, ale chyba i tak wyszczupliłem mu twarz, która ma (bez zarostu) dokładnie 4 study szerokości, bez dodatkowych bocznych płytek.
ODPOWIEDZ