Agata

Awatar użytkownika
Falcrum
Posty: 41
Rejestracja: 20 lis 2016 16:31
Rok urodzenia: 2001

Agata

Post autor: Falcrum »

Po całkowitym niewypale w postaci farmazonów Most NIEZNOŚNEGO wypadałoby się zrehabilitować, by odzyskać (o ile kiedykolwiek byłem w jego posiadaniu) dobre imię (Kuba).
I tym oto sposobem prezentuję mojego pierwszego Brickheada, Agatę:
Obrazek
Koszt całego projektu (nie mam pojęcia jakim sposobem) wyniósł 250zł, więc może nie jest aż tak źle, mimo że jestem kompletnym laikiem w dziedzinie Cegłogłowych. Może sporo kosztowało, ale przynajmniej zdobyłem ten element:
https://www.bricklink.com/v2/catalog/ca ... T=S&C=2&O=" target="_blank
Obrazek
Tym razem pomyślałem trochę nad projektem. Chciałem Ją odwzorować najdokładniej jak potrafiłem- a i tak wyszło, jak wyszło. Aha- to na szyi to nie muszka, tylko ramiączka sukienki...
Obrazek
Właściwie, to upiekłem dwie pieczenie na jednym ogniu- praca zostanie zgłoszona do Pierwszej Krwi a jednocześnie jest skromnym podarkiem.
Mam nadzieję, że tutaj nie jest aż tak źle. W każdym razie, widać że Brickhead (chyba).
Na koniec bonusik: tak wygląda kalecki Jack Sparrow- wersja po usunięciu niezbędnych części brickheadowych:
Obrazek
Doszedłem do wniosku, że wracam do swojego Pacanowa, którym jest tematyka Gwiezdnowojenna- chyba nic innego mi nie wychodzi.
Zdjęcia zrobiłem trochę lepsze (a przynajmniej się postarałem)- wiem, że jest źle i proszę już nie wypominajcie mi tego faktu. Następnym razem ściągam od kolegi lustrzankę. Jest żal za grzechy i postanowienie poprawy, więc wybaczcie raz jeszcze. :)
I tyle.
Dziękuję wszystkim, którzy dotrwali do tego momentu.
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Agata

Post autor: jetboy »

Całkiem zgrabna Agata.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7074
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Agata

Post autor: Jaskier »

Falcrum pisze:Koszt całego projektu (nie mam pojęcia jakim sposobem) wyniósł 250zł
Myślałem, że ja z moim Mario przesadziłem, kiedy wydałem na części blisko 50zł...

Figurka całkiem udana. Ja bym ramiączka sukienki rozsunął na boki. Teraz to jakoś trochę dziwnie wygląda.
Awatar użytkownika
Falcrum
Posty: 41
Rejestracja: 20 lis 2016 16:31
Rok urodzenia: 2001

Re: Agata

Post autor: Falcrum »

Jaskier pisze:Figurka całkiem udana. Ja bym ramiączka sukienki rozsunął na boki. Teraz to jakoś trochę dziwnie wygląda.
Myślałem nad tym. Problem jednak tkwi w czym innym, one nie wykraczały poza szyję. Rzeczywiście wyglądało by lepiej, ale byłoby jednocześnie mniej wierne oryginałowi.
ODPOWIEDZ