W czym trzymać elementy?

Masz pytanie, ale nie chcesz się jeszcze rejestrować? Zapraszamy tutaj!
Awatar użytkownika
Pilanin
Posty: 9
Rejestracja: 29 sty 2021 16:14
Rok urodzenia: 1998
Lokalizacja: Piła

Re: W czym trzymać elementy?

Post autor: Pilanin »

Ja polecam organizery marki "Nort'14" z Leroy Merlin. Są jednostronne i mają po 20 skrytek. Oprócz tego jest jeszcze wersja "Nort'20". Mi przypasowała czternastka i zachwalam sobie. Po za tym są w miarę tanie, po 17 zł. Ja akurat mam pogrupowane kolorami, że każdy organizer ma inny kolor klocków, a w nim podział na elementy: np. 1 stud, dwa study, trzy study szerokości itd.
Pilanin.
Awatar użytkownika
marki
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 3173
Rejestracja: 17 sty 2014 13:42
Rok urodzenia: 1970
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: W czym trzymać elementy?

Post autor: marki »

syzygy pisze:
Thietmaier pisze:Również mogę polecić te szufladki z castoramy. Przy czym przy dużym obciążeniu funkcje jezdne są takie sobie, bo cała konstrukcja się wygina. Ale są bardzo pakowne i cena jest bardzo rozsądna.
Przy obciążeniu najgorsze jest, że jak się wysunie kilka szuflad, to potrafią przeważyć całą "szafkę" ;)
To się nie przeważa.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
***** ***
___________________________________
Marek do garów, Ania do klocków! :)
Awatar użytkownika
Ullriredor
Posty: 20
Rejestracja: 30 paź 2021 22:54
Rok urodzenia: 1986

Re: W czym trzymać elementy?

Post autor: Ullriredor »

Natrafiłem na szufladki modułowe firmy Synetik w nioenajgorszej cenie 47 zł za 10 sztuk, szkoda, że są tylko w jednym rozmiarze, czy ktoś z Was ich używa i może się coś więcej wypowiedzieć?
Awatar użytkownika
Sirius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4560
Rejestracja: 04 gru 2013 22:09
Rok urodzenia: 1991
Kontakt:

Re: W czym trzymać elementy?

Post autor: Sirius »

Fajnie, że jest coś nowego na rynku, ale cenowo średnio to chyba wypada. Za 120 zł jest zestaw XL32 na chowaj.com. 32 szufladki trochę niższe, ale głębsze i szersze, do tego sprawdzone przez wiele osób na forum.
fik
Posty: 8
Rejestracja: 21 sty 2023 21:30
Rok urodzenia: 2002

Re: W czym trzymać elementy?

Post autor: fik »

ja, z powodu że mam dostęp do dużej ilości woreczków strunowych zacząłem ich używać xd
są łatwe do użytkowania, można dobrać rozmiar do ilości
natomiast jest jeden problem: jak próbujesz coś znaleźć to często światło się od nich odbija przez co nie widać co jest w środku
"wiem, że nic nie wiem"
ODPOWIEDZ