NF-LM Jumpship

Awatar użytkownika
Janek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1691
Rejestracja: 06 cze 2015 10:05
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Kontakt:

NF-LM Jumpship

Post autor: Janek »

To jest wpis z bloga. Aby przeczytać oryginalny wpis kliknij tutaj »

Obrazek

"Pełna nazwa statku to Neptune Federation Low Mass Jumpship. Statek został wyposażony w dwa potężnie silniki Maekawa, co pozwala pilotowi na szybkie przemierzanie Układu Słonecznego. W przypadku potencjalnego kontaktu z wrogiem, producent dodał dwa działa jonowe podwieszone pod kokpitem a także dwa rozpylacze flar przeciwrakietowych z tyłu. Model ten jest powszechnie używany w Federacji Neptun do celów zwiadowczych."

Pierwszy statek kosmiczny jaki zbudowałem od początku pięciu lat mojego MOCowania. :D W zasadzie to budowla castingowa do rodzimej edycji LEGO MASTERS. Mam nadzieję, że się tam dostanę. :P
Statkowi brakuje wypełnienia dziur w paru miejscach, ale dopiero się rozkręcam. ;) Być może zachowam sobie go na wystawy, choć ma potencjał do szybkiego niszczenia się w rękach. :D

 
"Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma."

Moje social media: INSTAGRAM | FLICKR | YOUTUBE
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7105
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: NF-LM Jumpship

Post autor: Jaskier »

Ej, dobra.
Zbudowany ładnie, jak już Ci pisałem na pw, ale jak tak na niego patrzę, to jest jakiś taki dziwaczny.
Kompletnie nie wygląda na statek kosmiczny, ale może to i dobrze, bo popkultura wypaczyła perspektywę i pojazdy typu X-Wing wzorowane były na samolotach przeznaczonych do lotów w atmosferze.

Powodzenia w procesie castingowym. ;)
Awatar użytkownika
Insomnia
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 869
Rejestracja: 06 sty 2018 22:58
Rok urodzenia: 1978
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: NF-LM Jumpship

Post autor: Insomnia »

Jaskier pisze:Ej, dobra.
Zbudowany ładnie, jak już Ci pisałem na pw, ale jak tak na niego patrzę, to jest jakiś taki dziwaczny.
Kompletnie nie wygląda na statek kosmiczny, ale może to i dobrze, bo popkultura wypaczyła perspektywę i pojazdy typu X-Wing wzorowane były na samolotach przeznaczonych do lotów w atmosferze.

Powodzenia w procesie castingowym. ;)
Czepiasz się bo Janek jest Twoim konkurentem w tym castingu ;)
Moim zdaniem fajny ale ja się na niczym nie znam więc mi się zazwyczaj wszystko podoba :)
____________________________
Moja radosna twórczość: Flickr
Sklep BrickLink: Extra Extra Bricks
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: NF-LM Jumpship

Post autor: jetboy »

Wygląda jakbyś zaczął budować statek kosmiczny, a po zbudowaniu kabiny zrezygnował.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7105
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: NF-LM Jumpship

Post autor: Jaskier »

@Insomnia
Dokładnie tak. Zazdroszczę mu talentu i perspektyw. Mi zostało już tylko pracować do emerytury, której nie będzie. ;(
A tak serio, jeśli Janek się nie dostanie, to bojkot tego programu trzeba będzie zrobić.

@Jetboy
Otóż to, dobrze ubrałeś w słowa moje odczucia - brakuje tam takich sporych, trójkątnych skrzydeł w kolorze turkusowym.
Awatar użytkownika
Thietmaier
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7025
Rejestracja: 19 lip 2013 16:08
Rok urodzenia: 1996
Lokalizacja: Biała Podlaska/Kraków
Kontakt:

Re: NF-LM Jumpship

Post autor: Thietmaier »

Mi się podoba, ale faktycznie bardziej wygląda jak kapsuła ratunkowa, niż statek kosmiczny. Za to duży plus za wykorzystanie nietypowych klocków - elementy betoniarki, duża szyba. Wstawki turkusowe idealnie rozbijają monotonię szarości.
_________________________________________________________
Prawo jest dla ludzi a nie ludzie dla prawa, a ignorantia iuris nocet
Awatar użytkownika
pit
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 3905
Rejestracja: 16 maja 2013 13:28
Rok urodzenia: 1975
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: NF-LM Jumpship

Post autor: pit »

Powiem, że ciekawy, ale jednak trochę nieskładny. W temacie spejszipów musisz popracować. :)
Na razie wychodzi, że ta szyba jest zarezerwowana dla Jeraca. :D
ODPOWIEDZ