"Imperial Orchestra" by zagibricks

Awatar użytkownika
zagiwolf
Posty: 70
Rejestracja: 17 paź 2019 13:29
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

"Imperial Orchestra" by zagibricks

Post autor: zagiwolf »

Obrazek

Ram pam pam pam ram pam pam ram pam paaaam! Słyszycie Marsz Imperialny? Nic dziwnego - oto mój najnowszy MOC „Imperial Orchestra”!

Zaczęło się od plakatów informujących o największym show w całej galaktyce - cudem udało mi się zdobyć bilet i ruszyłem na Tatooine (nie zabierajcie tam ładnych butów, piachu nie mogę się z nich pozbyć do dziś). Był to koncert wieńczący trasę koncertową - na Hoth kilka osób z publiczności zamarzło na śmierć więc może w sumie nie ma co narzekać.

Obrazek

Orkiestra zagrała w 100-osobowym składzie:
Leia fałszowała i nie chcę nikogo oceniać, ale moim zdaniem nie była trzeźwa - barneius wysnuł teorię, że być może to działanie jakiejś mieszanki imperialnych prochów - co by w sumie tłumaczyło jej obecność w gronie największych szumowin z Imperium:

Obrazek

Na garach Lord Vader we własnej osobie - przed występem był delikatny trash talk w kierunku Travisa Barkera (perkusista Blink 182) - Panowie ewidentnie za sobą nie przepadają.

Obrazek

Na harfie brzdąkał Imperialny Oficer:

Obrazek

Do tego 6 Imperial Guards (na gitarach i w chórkach), 59 Szturmowców, którzy oczywiście jak zwykle nie trafiali (w tym przypadku w dźwięki, chociaż pianista dawał radę) oraz 31 Pilotów AT-ST.

Obrazek

Obrazek

Całą orkiestrą natomiast dyrygował oczywiście niezawodny Imperator Palpatine.

Obrazek

Obrazek

Zagrane zostały największe szlagiery z oryginalnej trylogii, a po całym występie, gdy już Leia została obsypana kwiatami odbyło się afterparty, na którym Vader podchodził do wszystkich mówiąc „hi, i’m your father”...

Obrazek

A jak Wam przypadła do gustu Imperialna Orkiestra???

Obrazek
Mój tramwaj na Lego Ideas: https://ideas.lego.com/projects/ffadcc0 ... b14a161b59" target="_blank
Mój profil o Lego na Instagramie: http://www.instagram.com/klockidladoroslych" target="_blank
Fuku
Posty: 343
Rejestracja: 24 sty 2019 12:45
Rok urodzenia: 1992

Re: "Imperial Orchestra" by zagibricks

Post autor: Fuku »

Mocyk ciekawy i oryginalny, a największą robotę robi opis, super to wyszło
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5726
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: "Imperial Orchestra" by zagibricks

Post autor: glaz_pimpur »

Widać nie tylko Leia była na gazie:)
Duplo Users Poland Assosiation
ODPOWIEDZ