6285 Black Sea's Barracuda [VIDEO]

Moderator: nori

Awatar użytkownika
Szczepan
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 853
Rejestracja: 03 kwie 2015 10:28
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: 6285 Black Sea's Barracuda [VIDEO]

Post autor: Szczepan »

Przyznam, że do tej pory wszystkie wideorecenzje omijałem szerokim łukiem i nawet nie zaglądałem do Twoich wątków. Ale Barracuda... pomyślałem, że zaryzykuję, zwłaszcza po przeczytaniu komentarzy.
Powiem krótko - szczęka mi opadła. Chapeau bas!
Lecę oglądać pozostałe.
Bricks Planet
Posty: 183
Rejestracja: 10 paź 2014 08:45
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Epinal
Kontakt:

Re: 6285 Black Sea's Barracuda [VIDEO]

Post autor: Bricks Planet »

SERVATOR pisze:Taką mam refleksję...
Twoje filmiki są coraz ciekawsze i wygląda na to, że musisz w nie wkładać coraz więcej pracy.
Zastanawia mnie więc czemu liczniki odtworzeń Twoich filmów mocno siadły.
Czy to fakt, że efekt świeżości już minął i w jakimś sensie ludzie zaczęli już się tym nudzić?
A może to dlatego, że dość dużo poświęcasz starym, nieprodukowanym już zestawom?
A może i jedno i drugie?
Może warto częściej prezentować zestawy pojawiające się na sklepowych półkach?
Ja oglądam wszystkie Twoje filmy z ogromną przyjemnością ale przyznam, że nie będąc fanem serii pirackich (zwłaszcza tych które są dziś trudno dostępne lub zwyczajnie drogie) nie "wołają" one tak do mnie jak np. filmy ze Star Wars.
A może jako eksperyment zrobiłbyś film z jakimś większym zestawem NEXO KNIGHTS lub NINJAGO? Ta najnowsza, piracka odsłona Ninjago w sumie nawet wpisywałaby się w klimat serii które dość często prezentujesz.

Nie zmienia to jednak faktu, że każdy Twój film to bajka. :)

Inna sprawa, że przy okazji dziś wrzuciłem u siebie Twój nieco starszy film z WALL.E. -> TU


Dzieki za Twoja refleksje ! :)
Bardzo mozliwe, ze jest tak jak piszesz. Ciezko jest zrozumiec zapotrzebowanie. Ostatnio myslalem, ze piraci kreca sie lepiej, bo wsrod najpopularnieszych filmow na moim kanale sa zestawy z piratami. Jednak jak teraz patrze to srednio zestawy Star Wars lepiej sie ogladaja, tylko niektore zestawy Pirackie tak bardzo wystrzelily w gore.

Osobiscie zawiodlem sie wlasnie na filmiku z Wall-E (dzieki za udostepnienie). Myslalem, ze to bedzie fajnie szlo, a tu lipa. Wiec wnioskujac nie jest do konca tak jaki piszesz. A moze chodzi tu tez o wiek widzow. Moze jest wiecej mlodego pokolenia, ktore nie bedzie ogladac starych filmow i takich filmow jak Wall-E bo to nie ten przedzial wiekowy. W tym roku jest 50 na 50 nowych i starych filmow. Wezme to pod uwage, ale jest cos innego w tym wszystkim. Starych zestawow mam okolo 10 sztuk w zapasie do zrobienia filmikow, a nowe tylko 2 :)

Rzeczywiscie nowe Ninjago sa calkiem fajne. Nexo na razie mnie nie przekonalo.
Janek pisze:Może niech BP zacznie komentować filmy np. u JANGBRiCKS'a, Artifexa czy Brick Buildera. Oni mają wiele wyświetleń i widzów. Zawsze znajdzie się ktoś, kto kliknie w jego ikonkę. ;)

Do recenzji, jak inni (już dawno) zauważyli, nic oprócz Ochów i Achów nie da się dopisać. Tak trzymaj! :)
Tam tyle ludzi komentuje, ze nie wiem czy ktos zwroci uwage, a komentarzy typu "fajny film, zobacz jaki ja zrobilem" nie lubie. Jednak, nie zaszkodzi czasem cos napisac u innych ;)
przem pisze:a nie myślałeś o starcie w konkursie na film o porsche ? warsztat masz na odpowiednim poziomie.
Nic o tym nie slyszalem, mozesz dac jakis namiar ?
tripeman pisze:Przyznam, że do tej pory wszystkie wideorecenzje omijałem szerokim łukiem i nawet nie zaglądałem do Twoich wątków. Ale Barracuda... pomyślałem, że zaryzykuję, zwłaszcza po przeczytaniu komentarzy.
Powiem krótko - szczęka mi opadła. Chapeau bas!
Lecę oglądać pozostałe.
Dzieki, Tobie i dzieki wszystkim pozostalym za wsparcie !
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: 6285 Black Sea's Barracuda [VIDEO]

Post autor: SERVATOR »

WALL.E nie jest dobrym przykładem bo IDEAS to nawet na świecie nie jest seria powszechnie dostępna.
W Polsce przeciętny "Kowalski" nie kupuje na S@H, bardzo rzadko odwiedza sklepy patronackie a na półkach w markecie tego nie uświadczy.
Zaryzykuj z Ninjago. :)
Awatar użytkownika
Ździsław Źdźbło
Posty: 100
Rejestracja: 11 gru 2014 18:05
Rok urodzenia: 1999

Re: 6285 Black Sea's Barracuda [VIDEO]

Post autor: Ździsław Źdźbło »

Wall-E nawet w patronackich się nie znalazł :(
"Battlecruiser operational!"
Bricks Planet
Posty: 183
Rejestracja: 10 paź 2014 08:45
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Epinal
Kontakt:

Re: 6285 Black Sea's Barracuda [VIDEO]

Post autor: Bricks Planet »

O tym nie pomyslalem ! Chodz z drugiej strony taki zestaw powinien wzbudzac ciekawosc. Tak jak niektore zestawy Star Wars w Ameryce pokazaly sie duzo pozniej.
Awatar użytkownika
przem
Posty: 746
Rejestracja: 08 cze 2014 10:36
Rok urodzenia: 1980
Lokalizacja: Katowice

Re: 6285 Black Sea's Barracuda [VIDEO]

Post autor: przem »

tutaj więcej informacji o konkursie:
viewtopic.php?p=75442#p75442" target="_blank

pierwsze wideo konkursowe już jest i w sumie jest po prostu słabe, chociaż w sekcji pytań pojawiło się parę wpisów z pytaniami od osób które sprawiają wrażenie że wiedzą co robią.

krótko: wg mnie z twoim warsztatem masz duże szanse.
Ostatnio zmieniony 16 mar 2016 22:22 przez przem, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: 6285 Black Sea's Barracuda [VIDEO]

Post autor: SERVATOR »

Bricks Planet pisze:O tym nie pomyslalem ! Chodz z drugiej strony taki zestaw powinien wzbudzac ciekawosc.
Niestety nie ze swojej winy WALL.E wzbudzał największą ciekawość głową "skopaną" przez projektantów TLG. ;)
Bricks Planet
Posty: 183
Rejestracja: 10 paź 2014 08:45
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Epinal
Kontakt:

Re: 6285 Black Sea's Barracuda [VIDEO]

Post autor: Bricks Planet »

przem pisze:tutaj więcej informacji o konkursie:
viewtopic.php?p=75442#p75442" target="_blank

pierwsze wideo konkursowe już jest i w sumie jest po prostu słabe, chociaż w sekcji pytań pojawiło się parę wpisów z pytaniami od osób które sprawiają wrażenie że wiedzą co robią.

krótko: wg mnie z twoim warsztatem masz duże szanse.

Dzieki

SERVATOR pisze:
Bricks Planet pisze:O tym nie pomyslalem ! Chodz z drugiej strony taki zestaw powinien wzbudzac ciekawosc.
Niestety nie ze swojej winy WALL.E wzbudzał największą ciekawość głową "skopaną" przez projektantów TLG. ;)

Hahahahahaahhaa
Awatar użytkownika
Stelario
Posty: 3189
Rejestracja: 21 sty 2015 20:22
Rok urodzenia: 1984

Re: 6285 Black Sea's Barracuda [VIDEO]

Post autor: Stelario »

Bricks Planet pisze:Rzeczywiscie nowe Ninjago sa calkiem fajne. Nexo na razie mnie nie przekonalo.
Bardzo podobają mi się twoje filmy. Rozumiem że robisz to co lubisz i bardzo się to chwali. Jednak jeśli twoim celem są $$ to powinieneś poświęcić trochę czasu również na to czego nie lubisz. :P
Akurat Nexo Knights jest bardzo popularne i napewno ludzie by je oglądali.
Jednak jeśli średnio dostajesz 1$ za 1000 obejrzeń to niestety nawet Ci się taki Rays Speedster nie zwrócił, tak więc rozumiem że nie inwestujesz w klocki które Ci są nie potrzebne.
Może masz w okolicy AFOL'a który by Ci wypożyczył jakiś interesujący zestaw na tydzień czy ile tam się schodzi na taką sesje.
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: 6285 Black Sea's Barracuda [VIDEO]

Post autor: jetboy »

Stelario pisze:
Bricks Planet pisze:Rzeczywiscie nowe Ninjago sa calkiem fajne. Nexo na razie mnie nie przekonalo.
Bardzo podobają mi się twoje filmy. Rozumiem że robisz to co lubisz i bardzo się to chwali. Jednak jeśli twoim celem są $$ to powinieneś poświęcić trochę czasu również na to czego nie lubisz. :P
Akurat Nexo Knights jest bardzo popularne i napewno ludzie by je oglądali.
Jednak jeśli średnio dostajesz 1$ za 1000 obejrzeń to niestety nawet Ci się taki Rays Speedster nie zwrócił, tak więc rozumiem że nie inwestujesz w klocki które Ci są nie potrzebne.
Może masz w okolicy AFOL'a który by Ci wypożyczył jakiś interesujący zestaw na tydzień czy ile tam się schodzi na taką sesje.
Gdyby nie odległość to ja bym Ci chętnie wypożyczał zestawy.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
ODPOWIEDZ