[Konkurs] Morświn

Awatar użytkownika
Stelario
Posty: 3189
Rejestracja: 21 sty 2015 20:22
Rok urodzenia: 1984

[Konkurs] Morświn

Post autor: Stelario »

Posiedziałem dzisiaj cały dzień i wystrugałem taką sobie małą rybkę znaczy się ssaka.

Ilość klocków: < 300
Morświn rusza ogonkiem lewo prawo, oprócz tego można obkręcać głowę o 360stopni i otwierać usta. Jako iż to ma być zestaw dla dzieci, które nie chcą polować na morświny, to nie ma zębów żeby nikogo nie korciło.

Pozdrawiam



Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2015 13:13 przez Stelario, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kom. Renx
Posty: 129
Rejestracja: 06 maja 2014 10:54
Rok urodzenia: 1997

Re: [MOC] Morświn

Post autor: Kom. Renx »

Bardzo morświniowaty :)
Gdybym miał wybrać jeden świat fantasy, byłby to ten, z którego można podróżować do innych.
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 31
Rejestracja: 07 lut 2015 16:17
Rok urodzenia: 1984
Lokalizacja: Śląsk

Re: [MOC] Morświn

Post autor: Pablo »

Fajna praca :) choć może być trochę trudna dla dzieciaków, ale w zamian maja ruchome części(głowę i ogon) co da im więcej fanu.
Awatar użytkownika
Stelario
Posty: 3189
Rejestracja: 21 sty 2015 20:22
Rok urodzenia: 1984

Re: [MOC] Morświn

Post autor: Stelario »

Właśnie zrobiłem reverse engineering :) i powstał projekt w LDD. Wyszło 189 części. Niestety mistrzem tworzenia instrukcji nie jestem :) tak więc wygenerowana instrukcja jest trochę od d... strony. :) Niemniej projekt aż tak trudny nie jest, bo udało mi się go wystrugać w niecałe 2h w LDD bez lupy (cyferki na bricach są czasami w rozmiarach nano). A przyznam się że to mój pierwszy projekt w LDD, tak więc za szybki nie byłem. Poprzednio próby tworzenia w LDD kończyły się na 3cim klocku.
Morświn jest w połowie pusty co oczywiście da się zmienić.
ODPOWIEDZ