6895 Spy-Trak 1

Moderator: nori

spacelord
Posty: 169
Rejestracja: 11 mar 2014 17:13
Rok urodzenia: 1981

Re: 6895 Spy-Trak 1

Post autor: spacelord »

Recenzja fajna. Pamiętam, że kiedy zdobyłem ten zestaw to właśnie negatywnie się zawiodłem ilością i rodzajem części. Mało co dało się z tego poskładać. Ale oczywiście mi się podoba ;)
To teraz w recenzjach starszych zestawów będzie zawsze jakaś alternatywna konstrukcja? Byłoby fajnie :)
Awatar użytkownika
Mateyo82
Posty: 92
Rejestracja: 03 kwie 2014 07:28
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Baranowo

Re: 6895 Spy-Trak 1

Post autor: Mateyo82 »

Kabina pilota pojazdu to mały koszmarek, ale jakby użyć nieco klocków można by ją było ładnie od spodu wykończyć. Poza tym zestaw jest bardzo dobry. U kuzyna w dzieciństwie miałem okazję pobawić się nim i zawsze podobał mi się ten prosty system skręcania oraz odłączana cela dla więźnia. A i znowu się powtórzę... świetne zdjęcie kopniaka. :)
Awatar użytkownika
Szczepan
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 853
Rejestracja: 03 kwie 2015 10:28
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: 6895 Spy-Trak 1

Post autor: Szczepan »

Mój debiut na forum zacznę od odrobiny archeologii, ale akurat nad łazikami pierwszej policji kosmicznej spędziłem sporo czasu. I muszę się nie zgodzić ze stwierdzeniem, że sprawę wyglądu kabiny załatwiłoby wsadzenie jednego klocka pod tyłek pilota. Takie rozwiązanie powoduje, że koła zaczynają ocierać o jej spód przy skręcaniu. Owszem, projekt kabiny nie jest najszczęśliwszy, ale jak sądzę wynika z próby zachowania promienia skrętu, smukłości sylwetki i niskiego osadzenia kokpitu.
ODPOWIEDZ