Historia LEGO Bionicle (część 1 i 2)

Moderator: nori

Awatar użytkownika
Benny
Posty: 32
Rejestracja: 30 lip 2014 20:26
Rok urodzenia: 1990
Lokalizacja: Będzin

Historia LEGO Bionicle (część 1 i 2)

Post autor: Benny »

Witam! Pragnę zaprezentować świeżo dzisiaj ukończony przeze mnie video materiał. Przypuszczam, że pewnie siedzi tutaj mało osób przywiązanych do serii Bionicle, ale być może znajdzie się choć parę zainteresowanych tematem. Oto pierwsza część długiej, planowanej przeze mnie od dawna retrospektywy:

Historia LEGO Bionicle - część I - Rok 2001


Historia LEGO Bionicle - część II - Rok 2002


Jestem ciekaw opinii, nawet jeśli ktoś uważa Bio za "te gorsze LEGO" :)
Nigdy nie odmawiam dodatkowym klockom...no chyba, że to Galidor.
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Historia LEGO Bionicle - część I

Post autor: jetboy »

Świetny materiał!
Ja, osobyaktóra uważa bionicle za wynaturzenie, oglądałem z przyjemnością. Nadal uważam nazwy za całkowicie niestrawne, a fabułę za infantylną, ale film przybliżył mi kawałek obcego mi kawałka historii Lego.
Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
ErykCoa
Posty: 19
Rejestracja: 01 cze 2014 23:29
Rok urodzenia: 1996

Re: Historia LEGO Bionicle - część I

Post autor: ErykCoa »

Szczerze to włączyłem film nie mając zamiaru go oglądać w całości. Planowałem raczej sprawdzić jak ogólnie Ci wyszedł po pierwszych 2 minutach. I przyznam wyszedł Ci zaskakująco dobrze, ponieważ zostałem do końca. Przypomina trochę twórczość UncleMroowy ( https://www.youtube.com/user/UncleMroowa/videos" target="_blank ) i myślę, że warto abyś zapoznał się z jego materiałami (np. tych o Sonic'u gdzie według mnie sztuka prezentacji osiągnęła prawie poziom perfekcji). Powodzenia w przyszłości i właśnie zyskałeś nowego widza. ;)
sekua
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1664
Rejestracja: 03 sie 2013 11:26
Rok urodzenia: 1988
Lokalizacja: Warszawa / Radom
Kontakt:

Re: Historia LEGO Bionicle - część I

Post autor: sekua »

Bardzo dobry materiał, przyjemnie się oglądało, czekam na następne.
Mam w swojej kolekcji tylko trzech głównych Toa - Onua (również jako mój pierwszy zestaw), Lewa oraz Kopaka (kolega wchodzący w Dark Age mi go oddał) - oraz na wzgląd na mojego ulubionego Toa - malutkiego Whenuę. Potem nastąpił DA, a po wyjściu z niego dorwałem za jakieś 100 pln Axalarę (8943).
Btw, nie wiem czy kojarzysz, ale maski przez jakiś okres były również do zdobycia w czipsach.
Awatar użytkownika
Benny
Posty: 32
Rejestracja: 30 lip 2014 20:26
Rok urodzenia: 1990
Lokalizacja: Będzin

Re: Historia LEGO Bionicle - część I

Post autor: Benny »

Dziękuję za komentarze, zarówno tutaj jak i bezpośrednio na YT!

ErykCoa - znam i dość regularnie oglądam Wuja Mrówę, faktycznie jest jednym z ciekawszych polskich youtuberów i przyjemnie się go słucha, choć nie zawsze zgadzam się z jego opiniami.

sekua - A i owszem kojarzę tamtą promocję z maskami w chrupkach, ale jakoś wyleciało mi z głowy wspomnieć o niej w materiale. Pewnie przez to, że jakimś cudem nie udało mi się na nie załapać ;)
Nigdy nie odmawiam dodatkowym klockom...no chyba, że to Galidor.
Awatar użytkownika
Allemov
Posty: 2549
Rejestracja: 23 lip 2013 21:02
Rok urodzenia: 1995

Re: Historia LEGO Bionicle - część I

Post autor: Allemov »

sekua pisze:Btw, nie wiem czy kojarzysz, ale maski przez jakiś okres były również do zdobycia w czipsach.
Mnie zastanawia motyw 'kręciołków' LEGO Bionicle które były w płatkach śniadaniowych.

Jakby maska, ale bez zaczepu maski, z takimi czterema śmigłami i z jednym miejscem na pin nad głową postaci. Mam dwie i jestem w 100% pewny, że to oryginalny produkt LEGO. Natomiast na bricksecie i bricklinku ich nie znalazłem. Nie wiem też w sumie czemu miały służyć.

Przedstawiają Piraka i Ci Toa ze świetlnymi mieczami. :P
Automatycznie stawiam emotikony na końcu zdania. :D
Mój YouTube
Awatar użytkownika
Benny
Posty: 32
Rejestracja: 30 lip 2014 20:26
Rok urodzenia: 1990
Lokalizacja: Będzin

Re: Historia LEGO Bionicle - część I

Post autor: Benny »

Część druga już dostępna! Zapraszam wszystkich zainteresowanych do oglądania! - https://www.youtube.com/watch?v=-Nrj04o ... e=youtu.be" target="_blank
Nigdy nie odmawiam dodatkowym klockom...no chyba, że to Galidor.
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Historia LEGO Bionicle - część I

Post autor: jetboy »

Benny pisze:Część druga już dostępna! Zapraszam wszystkich zainteresowanych do oglądania! - https://www.youtube.com/watch?v=-Nrj04o ... e=youtu.be" target="_blank
Dodaj link w pierwszym poście.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
ODPOWIEDZ