Poznań

Awatar użytkownika
wallyjarek
Posty: 387
Rejestracja: 07 lip 2016 21:13
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Poznań/Limerick

Re: Poznań

Post autor: wallyjarek »

jetboy pisze:
wallyjarek pisze:Jako rodowity Poznaniak powiem że bardzo fajne i rozpoznawalne.
Zastanawia mnie jedno, czy wszystkie budynki nie powinny być w podobnej skali?
Stadion do reszty jest zbyt mały.
Trudno było by zachować formę Lego Architecture gdyby budynki miały być w skali. W oryginalnych citiscapes też nie jest zachowana skala, chociaż różnice nie są aż tak drastyczne.
Ok, No właśnie różnice są za mocne o to ki chodziło.
Ale fajne modele na przyszła mini mapę miasta powstały.
Awatar użytkownika
Kris Kelvin
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11897
Rejestracja: 16 maja 2013 09:08
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Chateau de Mokotoff
Kontakt:

Re: Poznań

Post autor: Kris Kelvin »

Znakomicie to wyszło, a szczególnie Ratusz.
Brakuje tylko koziołków :D
Świat ten patrzył na Paszczaka z żałością i oczekiwaniem, a Paszczak odpowiadał mu spojrzeniem pełnym paniki.
Awatar użytkownika
romkoo
Posty: 390
Rejestracja: 30 wrz 2016 12:32
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Poznań

Post autor: romkoo »

Bardzo ładnie się prezentuje :)
Awatar użytkownika
rh
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1559
Rejestracja: 15 maja 2013 07:18
Rok urodzenia: 1984
Lokalizacja: Kraków (Lubań)
Kontakt:

Re: Poznań

Post autor: rh »

Insomnia pisze:To czego nie jestem w stanie zrozumieć to trend wrzucania wszystkiego na Ideas. Skąd pomysł, że mało znany w Świecie Poznań mógłby zostać zestawem, szczególnie że Lego ma przecież serię Architecture?
A w sumie - w zasadzie czemu nie? Jeśli by to odpowiednio rozreklamować - na chociażby grupach poznańskich - to mogłoby zgarnąć sporo głosów, reklama dla miasta (bo jeśli by faktycznie uzbierało 10k to musi iść do review, więc zostaje pokazane troszkę szerszemu gronu). A nuż ktoś się zainteresuje i wybierze do Poznania?

A sama budowla rewelacyjna - bardzo mi się podoba :) chociaż mi się, niestety, teraz to Poznań kojarzy chyba najbardziej z "chlebakiem" ...
Mictur
Posty: 17
Rejestracja: 21 lut 2021 23:13
Rok urodzenia: 1987

Re: Poznań

Post autor: Mictur »

rh pisze:
Insomnia pisze:To czego nie jestem w stanie zrozumieć to trend wrzucania wszystkiego na Ideas. Skąd pomysł, że mało znany w Świecie Poznań mógłby zostać zestawem, szczególnie że Lego ma przecież serię Architecture?
A w sumie - w zasadzie czemu nie? Jeśli by to odpowiednio rozreklamować - na chociażby grupach poznańskich - to mogłoby zgarnąć sporo głosów, reklama dla miasta (bo jeśli by faktycznie uzbierało 10k to musi iść do review, więc zostaje pokazane troszkę szerszemu gronu). A nuż ktoś się zainteresuje i wybierze do Poznania?

A sama budowla rewelacyjna - bardzo mi się podoba :) chociaż mi się, niestety, teraz to Poznań kojarzy chyba najbardziej z "chlebakiem" ...
Super - dzięki za miłą opinię! :)
Na razie wspiera mnie Miasto Poznań na Facebooku ;)
https://www.facebook.com/Poznan/posts/10158220606192893
Awatar użytkownika
Toltomeja
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2537
Rejestracja: 20 lip 2013 15:25
Rok urodzenia: 1995
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Poznań

Post autor: Toltomeja »

Nawet jeśli ma niewielkie szanse, żeby zostać zestawem, to na pewno dobry sposób na promocję miasta w sieci.
Awatar użytkownika
Mateusz92
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2415
Rejestracja: 15 gru 2015 23:05
Rok urodzenia: 1992
Lokalizacja: Zduny
Kontakt:

Re: Poznań

Post autor: Mateusz92 »

Bardzo fajna "panorama" miasta. W zgrabny sposób zawarłeś charakterystyzne budynki dla miasta. Trochę to skalowanie jest dyskusyjne (o czym już zostało wspomniane), ale jednocześnie obiekty które są przedstawione są tak różnej wielkości w rzeczywistosci, że ciężko byłoby to ujednolicić bez jakiegoś "ale". Moim ulubionym detalem oczywiście jest parowóz przed stadionem. ;)
rh pisze: A sama budowla rewelacyjna - bardzo mi się podoba :) chociaż mi się, niestety, teraz to Poznań kojarzy chyba najbardziej z "chlebakiem" ...
Niestety mi Poznań też aktualnie kojarzy się z tą wątpliwa wizytówka jaka teraz ma. :/
Awatar użytkownika
wallyjarek
Posty: 387
Rejestracja: 07 lip 2016 21:13
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Poznań/Limerick

Re: Poznań

Post autor: wallyjarek »

Ludzie na tym FB pod postami momentami są... nawet nie wiem jak to nazwać.
Wyślij info jeszcze do E Poznan na FB.
Awatar użytkownika
Insomnia
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 868
Rejestracja: 06 sty 2018 22:58
Rok urodzenia: 1978
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Poznań

Post autor: Insomnia »

wallyjarek pisze:Ludzie na tym FB pod postami momentami są... nawet nie wiem jak to nazwać.
Wyślij info jeszcze do E Poznan na FB.
Ludzie na FB są straszni. Nie można ich brać na poważnie
____________________________
Moja radosna twórczość: Flickr
Sklep BrickLink: Extra Extra Bricks
Mictur
Posty: 17
Rejestracja: 21 lut 2021 23:13
Rok urodzenia: 1987

Re: Poznań

Post autor: Mictur »

Jeszcze raz Wam dziękuję za wszystkie opinie! Zapraszam na powstającą stronę projektu: https://www.facebook.com/Pozna%C5%84-do ... 7501589560
ODPOWIEDZ