Kantyna Blackmoon

Awatar użytkownika
KarolWes
Posty: 125
Rejestracja: 11 mar 2018 19:17
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Poznań

Kantyna Blackmoon

Post autor: KarolWes »

Kantyna Blackmoon jest znana w całej galaktyce za sprawą różnych szemranych interesów. Wielu przybyszów zapłaciło najwyższą cenę za samą chęć odwiedzenia tego miejsca, lecz wielu więcej powróciło na ojczyste planety bogatszymi i sławniejszymi. Tu można przehandlować wszystkim. Kupcy nie zadają żadnych zbędnych pytań o pochodzenie towaru. Można tu znaleźć wiele sławnych dzieł, a także mniej legalne przedmioty. Chodzą plotki, że najwyższe piętro za swą siedzibę obrał Krwawy Ślad, najbardziej znana gildia zabójców. Ale jeżeli ktoś ma wystarczająco dużo pieniędzy, lub lepiej, jakiś skarb na sprzedaż, może tu znaleźć przyjaźń każdego, najlepszych pilotów, złodziei czy najemników. Tu wszystko jest jedynie kwestią ceny.
Cały model zaczynał jako scenka rozgrywająca się na dziedzińcu. Inspiracją do jej stworzenia był znaleziony na YT filmik, w którym pisarka opowiadała o pisaniu scenariuszy na podstawie takiej sceny. Wtedy postanowiłem ją odtworzyć z klocków. Projekt rozrósł się do rozmiaru czterech pięter, choć zachował pierwotnie założony rozmiar 16x16. Na każdym piętrze umieściłem dodatkową scenkę, a więc są tu hazardziści grający w karty, mafia planująca jakąś akcję, informatyka naprawiającego komputer i tak dalej. Początkowo planowałem utrzymać budynek w stylu futurystycznie-industrialnym, ale nie za bardzo mi to wyszło. Niemniej jednak, jestem zadowolony z uzyskamnego efektu, szczególnie że nie zbyt często zajmuję się tworzeniem budynków.
W model udało się także wkomponować działającą windę.
Jak wy oceniacie ten model? Czekam na opinię.
ObrazekBlackmoon Cantina by Karol Wesolowski, on Flickr
ObrazekBlackmoon Cantina by Karol Wesolowski, on Flickr
ObrazekBlackmoon Cantina by Karol Wesolowski, on Flickr
ObrazekBlackmoon Cantina by Karol Wesolowski, on Flickr
ObrazekBlackmoon Cantina by Karol Wesolowski, on Flickr
Pozostałe zdjęcia tu -> https://flic.kr/s/aHsmQqaJbf" target="_blank
"You have heart of a chief, but soul of a Dragon"
Instrukcje, Zdjęcia, FB
ODPOWIEDZ