Colossal Castle Contest XVII

Awatar użytkownika
dzidek1983
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5469
Rejestracja: 21 sie 2015 08:38
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Colossal Castle Contest XVII

Post autor: dzidek1983 »

Może i racja, ale patrząc nawet jakie my nagrody fundujemy w naszych konkursach, to wypada to mega biednie w CCC w tym roku.
Something, something, something, dark side... Something, something, something, complete...
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Colossal Castle Contest XVII

Post autor: jetboy »

dzidek1983 pisze:Może i racja, ale patrząc nawet jakie my nagrody fundujemy w naszych konkursach, to wypada to mega biednie w CCC w tym roku.
I tak samo jak CCC nie dowozimy. Można by rzec: "Przyganiał kocioł garnkowi"
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
dzidek1983
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5469
Rejestracja: 21 sie 2015 08:38
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Colossal Castle Contest XVII

Post autor: dzidek1983 »

Akurat nie o to mi chodziło. Nigdy nie zwracałem uwagi na ich terminowość.
Something, something, something, dark side... Something, something, something, complete...
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7074
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Colossal Castle Contest XVII

Post autor: Jaskier »

jetboy pisze:
dzidek1983 pisze:Może i racja, ale patrząc nawet jakie my nagrody fundujemy w naszych konkursach, to wypada to mega biednie w CCC w tym roku.
I tak samo jak CCC nie dowozimy. Można by rzec: "Przyganiał kocioł garnkowi"
Nagrody za ZS 2018 i 2019 zostały wysłane (lub zostaną przekazane w Poznaniu) do wszystkich osób, które przekazały adres/poprosiły o odbiór na wystawie (z dwoma zwycięzcami nie udało się skontaktować).
Główną winę za taki stan rzeczy i to karygodne opóźnienie ponosi osoba pierwotnie odpowiedzialna za dystrybucję nagród. Pośrednio winny jest Zarząd, który nie dopilnował spraw, wierząc w to, że jeśli ktoś się do czegoś zgłasza, to zrobi robotę.
W kolejnej edycji dołożymy wszelkich starań, by nie było żadnego opóźnienia, które byłoby naszą winą.

A co do innych konkursów na forum - wyraźnie widać minimalne zainteresowanie nimi. Jest to coś, co Zarząd ma na uwadze i chciałby w jakiś sposób tę kwestię rozwiązać.

Odnośnie nagród na CCC - widać, że kończą się stare zestawy, które mogliby przyznawać jako nagrody. Szkoda też, że prestiż konkursu podupada, bo nawet samo symboliczne wyróżnienie ma już mniejsze znaczenie.
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: Colossal Castle Contest XVII

Post autor: SERVATOR »

Nie brałem i pewnie nie wezmę udziału w tym konkursie ale zastanawia mnie jedno...
Dlaczego przy stale dużym zainteresowaniu tym konkursem i podupadaniu organizacji CCC, ktoś inny nie wskoczył na ich miejsce?
Skoro Polacy dość licznie biorą udział w tym konkursie i wielokrotnie zostają jego laureatami, to może właśnie w Polsce ktoś powinien "podjąć rękawicę" i zrobić jakiś nowy, światowy challenge w tematyce castle?
Awatar użytkownika
romkoo
Posty: 390
Rejestracja: 30 wrz 2016 12:32
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Colossal Castle Contest XVII

Post autor: romkoo »

SERVATOR pisze: Skoro Polacy dość licznie biorą udział w tym konkursie i wielokrotnie zostają jego laureatami, to może właśnie w Polsce ktoś powinien "podjąć rękawicę" i zrobić jakiś nowy, światowy challenge w tematyce castle?
W Castle to może nie, ale mam nadzieję, że niebawem w kategorii Pirates coś się ruszy ;)
Awatar użytkownika
Insomnia
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 868
Rejestracja: 06 sty 2018 22:58
Rok urodzenia: 1978
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Colossal Castle Contest XVII

Post autor: Insomnia »

SERVATOR pisze:Nie brałem i pewnie nie wezmę udziału w tym konkursie ale zastanawia mnie jedno...
Dlaczego przy stale dużym zainteresowaniu tym konkursem i podupadaniu organizacji CCC, ktoś inny nie wskoczył na ich miejsce?
Jest Summer Joust, który moim zdaniem jest ostatnio o niebo ciekawszy niż CCC, które kojarzy mi się z totalnym paździerzem. Może to przez ich stronę, rodem z pierwszych dni internetu, nie mam pojęcia :)
____________________________
Moja radosna twórczość: Flickr
Sklep BrickLink: Extra Extra Bricks
Awatar użytkownika
crises
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4220
Rejestracja: 14 maja 2013 19:29
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Colossal Castle Contest XVII

Post autor: crises »

Dawno, dawno temu, kiedy zaczynałem swoją przygodę z afolskim LEGO, CCC to był prestiż przez duże P, R i nawet Ż. Może dlatego jeszcze ciągle ten konkurs trwa, bo wiele osób pamięta go jako to "coś".
Awatar użytkownika
Toltomeja
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2537
Rejestracja: 20 lip 2013 15:25
Rok urodzenia: 1995
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Colossal Castle Contest XVII

Post autor: Toltomeja »

Sirius pisze:Jak zobaczyłem dwie pierwsze kategorie to też miałem wrażenie, że chyba powodem obsuwy był brak nagród. Z drugiej strony w CCC nie nagrody są najważniejsze.
Nie są najważniejsze, bo i tak ich nie wysyłają. :p

Podobnie jak Crises, myślę że ten konkurs istnieje już tylko z rozpędu i sami organizatorzy też już są nim znudzeni.
Awatar użytkownika
tybort
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2201
Rejestracja: 24 lis 2013 12:02
Rok urodzenia: 1988
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Colossal Castle Contest XVII

Post autor: tybort »

Działają "już" podstrony do zgłaszania i przeglądania prac.

Konkurs kończy się 12 stycznia, więc kto jeszcze nie zaczął składać - do dzieła!
ODPOWIEDZ