Tajne Plany

Awatar użytkownika
Sirius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4560
Rejestracja: 04 gru 2013 22:09
Rok urodzenia: 1991
Kontakt:

Re: Tajne Plany

Post autor: Sirius »

Świetna praca. Oglądałem już na kadrach książki i bardzo mi się podobała. Szkoda, że w ramach całej pracy nie udało się stworzyć takiej ciągłości żeby dyskietka przekazywana przez rebeliantów ze scenki z Vaderem, była po drugiej stronie odbierana przez rebeliantów broniących się przed szturmowcami. Ale rozumiem, że to też kwestia tego żeby pasowało do ujęć z filmów.
Awatar użytkownika
Mateusz92
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2415
Rejestracja: 15 gru 2015 23:05
Rok urodzenia: 1992
Lokalizacja: Zduny
Kontakt:

Re: Tajne Plany

Post autor: Mateusz92 »

Również dołączam się do zachwytów. Oczywiście kadr z Leią najlepszy. Podoba mi się także wykończenie całości tzn. greble na łączeniu scenek, bary lbg z przodu, ściany z tym całym nowoczesnym sprzętem.
Awatar użytkownika
Pablo Brickasso
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 414
Rejestracja: 26 lut 2017 02:42
Rok urodzenia: 2000
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Tajne Plany

Post autor: Pablo Brickasso »

Jeszcze raz dzięki za komentarze!
Sirius pisze:Szkoda, że w ramach całej pracy nie udało się stworzyć takiej ciągłości żeby dyskietka przekazywana przez rebeliantów ze scenki z Vaderem, była po drugiej stronie odbierana przez rebeliantów broniących się przed szturmowcami. Ale rozumiem, że to też kwestia tego żeby pasowało do ujęć z filmów.
Tak, tutaj chodziło głównie o to, by połączyć te konkretne sceny z filmu. Ale chcę jeszcze zrobić kilka innych ujęć z wykorzystaniem tej maketki, po lekkiej przebudowie. Planuję m. in. z rebeliantem, niosącym dysketkę, wbiegającym na pokład Tantive IV i drugim odłączającym śluzę za pomocą wajchy na ścianie korytarza.
Screenshot_20190818-115956_YouTube.jpg
Awatar użytkownika
Kalais
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2428
Rejestracja: 14 lut 2016 18:13
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Tajne Plany

Post autor: Kalais »

Widziałem na Insta wcześniej, ale i tu napiszę - extra robota :)
ODPOWIEDZ