Ford Mustang 1969 Convertible

Awatar użytkownika
KarolWes
Posty: 125
Rejestracja: 11 mar 2018 19:17
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Poznań

Ford Mustang 1969 Convertible

Post autor: KarolWes »

Mustang 1969 Convertible został zaprojektowany jako drugi model na konkurs Idea. Zbudowałem go w skali typowej dla Speed Champion - 6 punktów szerokości, typowe koła. Figurka pasuje do środka idealnie. Model istnieje tylko w wersji cyfrowej i jak na razie tak pozostanie z powodu braku klocków w odpowiednich kolorach. Może da się stworzyć go w innych barwach, nie wiem. Te są dla mnie bardzo charakterystyczne, kojarzą mi się z szybkim sportowym samochodem, a tym właśnie ten Mustang jest. Inspiracją do wybrania tego właśnie modelu były słowa kolegi, który twierdził, że jeśli budować Mustangi to tylko klasyczny rocznik '69. I tak powstał ten wóz, w wersji kabrio, bo takie bardzo lubię.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Zapraszam na stronę projektu w celu zdobycia instrukcji. Klik
"You have heart of a chief, but soul of a Dragon"
Instrukcje, Zdjęcia, FB
Fuku
Posty: 343
Rejestracja: 24 sty 2019 12:45
Rok urodzenia: 1992

Re: Ford Mustang 1969 Convertible

Post autor: Fuku »

Jak na standardy Speed Champions jest ok, ale osobiście zmieniłbym parę rzeczy, przede wszystkim razi mnie to że jest na całej długości płaski, z tylu powinien być podwyższony o plejta
Awatar użytkownika
KarolWes
Posty: 125
Rejestracja: 11 mar 2018 19:17
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Ford Mustang 1969 Convertible

Post autor: KarolWes »

Fakt, musiałem to przeoczyć przy projekcie. Dzięki za opinię. Jeżeli kiedyś LEGO wyda potrzebne klocki, to postaram się ten błąd poprawić.
"You have heart of a chief, but soul of a Dragon"
Instrukcje, Zdjęcia, FB
ODPOWIEDZ