The Show Must Go On

Awatar użytkownika
Sirius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4560
Rejestracja: 04 gru 2013 22:09
Rok urodzenia: 1991
Kontakt:

Re: The Show Must Go On

Post autor: Sirius »

Świetne Brickheadzy. O ile nie jestem wielkim fanem tej formy to wszystkie Twoje modele robią na mnie niesamowite wrażenie. W tym przypadku dodatkowy plus za tematykę. Jeśli chodzi o gitarę Briana to popieram uwagi Tripemana. Na niektórych zdjęciach faktycznie wygląda, jak by jej kolor wpadał w brąz, ale moim zdaniem dark red lepiej by tu pasował.
Awatar użytkownika
goldsun
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11461
Rejestracja: 16 lip 2013 14:56
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: The Show Must Go On

Post autor: goldsun »

Sirius pisze:Świetne Brickheadzy. O ile nie jestem wielkim fanem tej formy to wszystkie Twoje modele robią na mnie niesamowite wrażenie. ...
I jak tu komentować, jak wcześniej już ktoś napisał dokładnie to samo co sam myślę? ...
Bo mnie również Brickheadzy nie pasują, ale niektóre Twoje modele się wybitnie wyróżniają na plus.

Przy okazji - próbował ktoś zrobić brickheadzy np. z muppetów? Jakoś tak mi do głowy przyszło .... chyba, przez te loki u Briana Maya mi się miś Fazi skojarzył. :-)
--
Grzegorz Ludwiczek | Flickr
"Ludzie potrzebują wiary w bogów, bo wierzyć w ludzi jest o wiele trudniej" T.Pratchett
Nie jestem osobą aspołeczną, tylko selektywnie towarzyską.
Per ASperger ad astra
Awatar użytkownika
JK
Posty: 173
Rejestracja: 29 kwie 2017 21:04
Rok urodzenia: 1976

Re: The Show Must Go On

Post autor: JK »

Dziękuję Wam serdecznie za komentarze! Jest mi bardzo miło, że MOC się Wam spodobał. Dla mnie wielką przyjemnością było jego tworzenie. I dziękuję za krytyczne uwagi odnośnie gitary. Zastanowię się jeszcze i coś potestuję w tym zakresie. Jak widać - i to jest wielką wartością tego hobby - przy każdym MOCu można się czego nowego dowiedzieć i nauczyć:)
Awatar użytkownika
Innos
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2696
Rejestracja: 23 lip 2013 16:48
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Krakówarszawa
Kontakt:

Re: The Show Must Go On

Post autor: Innos »

goldsun pisze:Przy okazji - próbował ktoś zrobić brickheadzy np. z muppetów? Jakoś tak mi do głowy przyszło .... chyba, przez te loki u Briana Maya mi się miś Fazi skojarzył. :-)
Glaz zrobił Oscara
JK pisze:Zastanowię się jeszcze i coś potestuję w tym zakresie.
I o Ideas pomyśl. :)
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.
LL
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 345
Rejestracja: 27 sie 2013 17:29
Rok urodzenia: 1996
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Kontakt:

Re: The Show Must Go On

Post autor: LL »

Fantastyczne. Masz może więcej zdjęć? Chętnie zrobiłbym dziewoi takiego, bo jest fanką :D.
Awatar użytkownika
JK
Posty: 173
Rejestracja: 29 kwie 2017 21:04
Rok urodzenia: 1976

Re: The Show Must Go On

Post autor: JK »

LL pisze:Fantastyczne. Masz może więcej zdjęć? Chętnie zrobiłbym dziewoi takiego, bo jest fanką :D.
Dzięki! Miło mi, że Ci się podoba:) Sam również jestem fanem Queen:) Co do zdjęć, na moim Flickr jest jeszcze Freddie solo i razem z B.M. - widok z tyłu. Może to coś pomoże:) Natomiast projekt powstawał przy minimalnym wsparciu LDD, a bardziej "na żywo", stąd też nie wszystko mam dobrze udokumentowane;)
Awatar użytkownika
Pakita
Posty: 23
Rejestracja: 20 lis 2016 14:17
Rok urodzenia: 1986

Re: The Show Must Go On

Post autor: Pakita »

Na początku muszę wyznać, że kompletnie zdziczałam w AFOLskim środowisku. Nie oglądam MOCy, generalnie nie śledzę ludzi na Flickrze, nie udzielam się na forach (no chyba, że sama coś czasem wrzucę) i nawet nie nadążam za wypuszczanymi na rynek produktami LEGO, jedynie buduję w swej samotni ;).

Mimo swej woli widuję jednak MOCe publikowane tu i tam, i tak rzadko, tak straszliwie rzadko, coś, jakaś MOC, choćby jej element, naprawdę mi się podoba. Tym bardziej cieszę się więc, że za sprawą Twojego Freddiego Mercurego nastąpiła w moim życiu ta rzadka chwila, w której zakrzyknęłam "Jakież to jest piękne!" :D Ogólnie nie podobają mi się te Brickheadz, jednak Twojemu Freddiemu nie sposób odmówić uroku. Jest po prostu idealny :). Faktycznie, jak wcześniej wspomniał jeden z Kolegów, masz chłopie do tej formy prawdziwy talent :D. Podziwiam również, a nawet przyznam, że zazdroszczę, że potrafisz spojrzeć na model tak trójwymiarowo. Mój umysł niestety w życiu takiego Brickheadz'a by nie ogarnął.

Moim szczerym marzeniem, którym oczywiście nie omieszkam się podzielić, byłoby posiadanie na półce duetu z Pulp Fiction, Mii Wallace i Vincenta Vegi. Gdybyś zechciał spełnić to marzenie, to deklaruję, że skuszę się na ich wybudowanie (a nie mam na półce nic oprócz swoich prac i lookla - ale to bo muszę ;/), będę podziwiać dniami i nocami ich modele i z czułością wielką je odkurzać :D.
Awatar użytkownika
JK
Posty: 173
Rejestracja: 29 kwie 2017 21:04
Rok urodzenia: 1976

Re: The Show Must Go On

Post autor: JK »

Pakita, dziękuję za komentarz! Jest mi bardzo miło, że podoba Ci się Freddie Mercury! Muszę przyznać, że forma BrickHeadz naprawdę mnie wciągnęła, choć wyszło tak, jak to zwykle bywa, zupełnie przypadkiem. Mam jednak świadomość, że jedne figurki wychodzą lepiej, inne gorzej i nigdy nie wiem jak praca zostanie przyjęta. Tak więc odnosząc się do Twojego pomysłu zbudowania głównych bohaterów Pulp Fiction, myślę, że naprawdę warto rozważyć, bo postacie są charakterystyczne, natomiast trudno dać głowę za końcowy efekt. W każdym razie dopisuję do listy pomysłów:) I jeżeli tylko uda mi się go zrealizować, tak abym sam był zadowolony, na pewno podzielę się tym ze światem i z Tobą oczywiście:)
Awatar użytkownika
Sirius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4560
Rejestracja: 04 gru 2013 22:09
Rok urodzenia: 1991
Kontakt:

Re: The Show Must Go On

Post autor: Sirius »

Awatar użytkownika
Kalais
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2428
Rejestracja: 14 lut 2016 18:13
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: The Show Must Go On

Post autor: Kalais »

Gratki! :)
ODPOWIEDZ