891725 Lloyd foil pack

Moderator: nori

Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

891725 Lloyd foil pack

Post autor: SERVATOR »

891725 Lloyd foil pack

Obrazek

Seria: Dodatki do magazynu "LEGO Ninjago. Masters of Spinjitzu"
Rok premiery: 2017
Liczba elementów: 8
Figurki: 1
Opakowanie: Foil Pack
Cena: dodatek do Magazynu "LEGO Ninjago. Masters of Spinjitzu" za 10,99 zł
Bricklink

Figurek głównych postaci z Ninjago było już w magazynach/gazetkach bez liku. Ale zielony Lloyd jest tu po raz pierwszy.
Jako, że ostatnio przekonałem się, że figurki Ninjago można wykorzystać do budowy historycznych armii, to ta figurka w nowym kolorze od razu przyciągnęła moją uwagę. Powstanie zapewne z nich kolejny oddział wojsk. Tak prezentuje się turek z torsem czerwonego Kaia. Zielony też byłby niebrzydki...
Obrazek

No ale do rzeczy. Magazyn z woreczkiem prezentuje się tak:

Obrazek

W środku znajduje się 8 elementów.

Obrazek

Katalog na BL do tego foilpacka nie jest jeszcze uzupełniony ale patrząc na katalog minifigurek Lloyda można powiedzieć, że jest to figurka njo226. Jak widać figurka ta wystąpiła wcześniej jedynie w dość dużym zestawie 70596 Samurai X Cave Chaos. Wychodzi więc na to, że zakup aktualnego magazynu Ninjago jest atrakcyjną formą rozszerzenia kolekcji figurek Lloyda.

Na poniższych fotkach sami możecie ocenić czy figurka ta Wam się podoba czy nie. Ja generalnie lubię zielony kolor więc mój odbiór tej figurki jest naprawdę ciepły.
Bardzo podobają mi się zwłaszcza ciemnozielone rękawy i nadruki kołczanów. To dzięki nim obecny strój Lloyda (IMO świetnie) nadaje się do budowy figurek historycznych. Byłoby już w ogóle super gdyby jeszcze skasowali tego smoka... ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Czy warto kupić tę figurkę? Moim zdaniem tak. Jedyna rzecz do jakiej się mogę przyczepić, to uzbrojenie Lloyda. Dostajemy tu bowiem powtórzone po raz nie wiem już który: złoty naramiennik, złote miecze, no i oczywiście złoty "plecak" na miecze. Dlaczego?!
Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 1610
Rejestracja: 27 gru 2014 20:35
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Kontakt:

Re: 891725 Lloyd foil pack

Post autor: Silverbrick »

Arggghtt... wiem, że sporą ilość gazetek kupiłęś przede mną, ale Lloyda ci zazdroszczę podwójnie... :D
SERVATOR pisze:Dostajemy tu bowiem powtórzone po raz nie wiem już który: złoty naramiennik, złote miecze, no i oczywiście złoty "plecak" na miecze. Dlaczego?!
Bo Lloyd jest bardzo często przedstawiany z jedną/dwoma złotymi katanami.

Obrazek

Obrazek

Ale one są bardziej dla ozdoby - Lloyd nie potrzebuje broni. W serialu prawie wogóle jej nie ma. Jedynym wyjątkiem, w którym broń była powiązana z Lloydem to Super Bolt i berło z Green NRG Dragon.

Co do samych katan - występują często, ale to przecież jest broń podstawowa. No i nie każdy fan Ninjago, to taki co zbiera od paru lat są i początkujący co nie mają tylu broni. Można się rozwodzić w kółko.
ODPOWIEDZ