911723 Vulture Droid foil pack

Moderator: nori

Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

911723 Vulture Droid foil pack

Post autor: SERVATOR »

911723 Vulture Droid foil pack

Obrazek

Seria: Dodatki do magazynu Star Wars
Rok premiery: 2017
Liczba elementów: 35
Figurki: 0
Opakowanie: Foil Pack
Cena: dodatek do Magazynu Star Wars za 9,99 zł
Brickset
Bricklink


Nie jestem fanem serii Star Wars ale tym małym zestawom dodawanym do magazynu LEGO Star Wars po prostu nie umiem (I NIE CHCĘ!) się oprzeć. Co ciekawe cena tego magazynu to nadal 9,99 zł podczas gdy bliźniacze Ninjago i Nexo Knights już jakiś czas temu podrożały o złotówkę.

Magazyn nr 6/2017 z foilpackiem prezentuje się tak:

Obrazek

W magazynie znajduje się foilpack, którego zawartość przedstawiona jest na poniższym zdjęciu.

Obrazek

Jak widać na powyższym zdjęciu zestaw składa się z całkiem sensownych klocków w kolorach szarości i granatu. Pełna lista elementów tego zestawu na Bricklinku jest TU. Co ciekawe w zestawie nie ma ani jednego niewykorzystanego do budowy elementu. Ja najbardziej cieszę się z 8 slopów w kolorze dark blue.
11477 Dark Blue Slope, Curved 2 x 1 No Studs
Obrazek

Instrukcja budowy jest czytelna.
Obrazek

Gotowy modelik prezentuje się tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

IMO pojazdy latające lepiej prezentują się jednak na podstawkach...

Obrazek

Obrazek

Jak pisałem, nie znam świata Star Wars, więc z ciekawości wyguglałem sobie to latadło w necie. Zobaczyłem tam, że pojazd ten potrafi również chodzić! ;)

Obrazek

Trzeba było i swojego postawić na nogi.

Obrazek

Obrazek

Podsumowując.
Zestawik jest ciekawym uzupełnieniem stale rosnącej floty pojazdów ze świata Star Wars.
Zawiera sensowną garść uniwersalnych elementów, w tym bardzo ładne granatowe zaokrąglone serki 1x2.
Moim zdaniem zestaw ten jest warty swojej ceny i pewnie kupię sobie drugi.
Awatar użytkownika
Turnip
Posty: 260
Rejestracja: 13 mar 2016 19:19
Rok urodzenia: 1998
Lokalizacja: Bricksburg

Re: 911723 Vulture Droid foil pack

Post autor: Turnip »

Ja natomiast nie jestem fanem tego typu dodatków - kojarzą mi się z okienkami kalendarza adwentowego, gdzie służą jako tani wypełniacz. Poza tym, pojazdy SW są bardzo łatwe do samodzielnego odwzorowania w takiej skali - tym bardziej, że brak tu jakichkolwiek specjalnych części (np. z nadrukiem).

Sama recka świetna, krótka i na temat ;) Dobre zdjęcia.
Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 1610
Rejestracja: 27 gru 2014 20:35
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Kontakt:

Re: 911723 Vulture Droid foil pack

Post autor: Silverbrick »

Kusi, żeby kupić... nawet spoczko powiększyć nim kolekcję mini modeli. Ale i tak lepszy jest następny dodatek. :)
ODPOWIEDZ