Nexo Knights 5/2017

Moderator: nori

Awatar użytkownika
Allemov
Posty: 2549
Rejestracja: 23 lip 2013 21:02
Rok urodzenia: 1995

Re: Nexo Knights 5/2017

Post autor: Allemov »

Olaf RagnaFoL pisze: A "jeśli tego jeszcze nie załapałeś, to uwierz mi na słowo: Bardzo Cię tu nie lubią." brzmi bardzo dosadnie.
Bo Silverbirck jest najczęściej wymienianym nickiem w rozmowach na forum i "w realu". I trudno nie oprzeć się wrażeniu więcej jest tych którzy mają do niego stosunek negatywny, niż pozytywny. (Choć należy zaznaczyć, że spora grupa ma stosunek obojętny).

A mi jest chłopaka szkoda. Bo ma po prostu inne podejście do tematu klocków i w związku z tym jest traktowany przez niektórych jak jakiś... niedorozwinięty?

Jakby tak trudno było zrozumieć, że nie każdy musi mieć tą samą definicję "Zainteresowania LEGO".
Olaf RagnaFoL pisze:Silver zawitał na forum jak miał ileś lat, teraz jest o kilka lat starszy i można chyba oczekiwać że coś to znaczy?
Błędy w recenzji? Jasne. Warto zwrócić uwagę, jeśli ktoś takowe zrobi.

Ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że sposób w jakich rozmawiamy (patrz: wypowiedź glaza) wynika bezpośrednio z faktu ogólnego stosunku do osoby Silverbricka.

To z resztą nie było w żadnym razie głównym powodem mojej wypowiedzi. Chodziła mi po głowie od co najmniej miesiąca. To była tylko maluteńka kropelka która sprawiła, że się wypowiedziałem w tej sprawie.

Większość wytknięć i złośliwości na forum skupia się wokół tego, że ma czelność być zadowolony. Że wyłamuje się z potwierdzonej przez gromadę najmądrzejszych ludzi w kraju, jedynej słusznej tezy, że TLG jest do dupy, Lego się popsuło, Zestawy są do dupy etc.
Olaf RagnaFoL pisze:Ja tu żadnego konfliktu nie widzę. Na pewno mam na myśli siebie.
Olaf - nie mam Ci nic do zarzucenia. Z resztą: nie obchodzi mnie też co sobie o tym wszystkim pomyśli niekulturalny Pan X, wredny pan Y, czy przekonany o swojej wyższości pan Z.

Obchodzi mnie natomiast Silverbrick. Bo widzę, że jest wartościową osobą, która bardzo lubi swoje hobby i stara się być dla innych miła. Nawet jak inni są niemili. Czasem nawet: cholernie niemili.

I nie chce, żeby się męczył tutaj, bo nie jest akceptowany. Wątek dania stałego bana Silverbrickowi pojawił się już tyle razy, że nie zliczę. Nadal jestem przeciw. Ale jednocześnie mam ochotę krzyknąć "Run, Silver! Run!" bo to po prostu nie jest miejsce dla niego.

Nie dlatego, że jest gorszy, tylko dlatego, że się niektórym tutaj wydaje, że są od niego lepsi. Coś, jak czarnoskóry wśród rasistów. :P

PS. Wiem. Mocna wypowiedź. Ale odechciało mi się próbować załagadzać swoje wypowiedzi do tego, żeby mnie lepiej odebrano.
Automatycznie stawiam emotikony na końcu zdania. :D
Mój YouTube
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Nexo Knights 5/2017

Post autor: jetboy »

Allemov pisze:Ale odechciało mi się próbować załagadzać swoje wypowiedzi do tego, żeby mnie lepiej odebrano.
Brawo!
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7070
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Nexo Knights 5/2017

Post autor: Jaskier »

Allemov pisze:/Allemov solo
Silverbrick - posłuchaj mnie uważnie: nie dogadacie się za cholerę.

/wchodzi bit
Nie mówię tu bynajmniej o tej konkretnej sprawie, tylko o całokształcie.

Ten bezsensowny konflikt będzie się toczył w nieskończoność. Już przecież trwa latami. Człowieku - LATAMI.
/latami
Nie wiem, dlaczego chce Ci się próbować zawracać Wisłę kijem, ale to nie zadziała.
/nie zadziała
Nie będzie momentu, w którym zaczniesz być lubiany na tym forum.
/tym forum
Nie będzie momentu, w którym ludzie przestaną z pogardą patrzeć na każdy kolejny wydany zestaw.
/zestaw
Nie będzie zmian. Marnujesz swój czas...
/koniec bitu; Allemov solo
Znajdź miejsce, gdzie cię docenią, chłopie.
Masa ludzi robi materiały na YT które byłyby tu wyśmiane, i jest z nich zadowolona. Ocena ludzi z ZT nie jest wyrocznią.
Z tego by dobre rapsy wyszły.

PS Wytłuściłem Ci przecinki, o których zapomniałeś.
Olaf RagnaFoL
Posty: 1029
Rejestracja: 09 lut 2014 10:09
Rok urodzenia: 1901

Re: Nexo Knights 5/2017

Post autor: Olaf RagnaFoL »

jetboy pisze:Brawo!
Na moje, nie zrozumiałeś.
"tylko co to wnosi do dyskusji?"
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5725
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: Nexo Knights 5/2017

Post autor: glaz_pimpur »

Proponuję, żeby teraz All został osobistym moderatorem Silverka. A ja jak zobaczę jakikolwiek post, który będzie debilny, infantylny, z błędami lub czymkolwiek innym, co będzie uwłaczało temu forum to będę wycinał.
Duplo Users Poland Assosiation
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Nexo Knights 5/2017

Post autor: jetboy »

Olaf RagnaFoL pisze:
jetboy pisze:Brawo!
Na moje, nie zrozumiałeś.
Być może, za to Ty na pewno nie zrozumiałeś :)
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Olaf RagnaFoL
Posty: 1029
Rejestracja: 09 lut 2014 10:09
Rok urodzenia: 1901

Re: Nexo Knights 5/2017

Post autor: Olaf RagnaFoL »

Uśmieszek mówi wiele.
"tylko co to wnosi do dyskusji?"
ODPOWIEDZ