LEGO Star Wars. W poszukiwaniu kryształów KYBER.

Moderator: nori

Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

LEGO Star Wars. W poszukiwaniu kryształów KYBER.

Post autor: SERVATOR »

Obrazek

Tytuł: LEGO Star Wars. W poszukiwaniu kryształów KYBER.
Wydawca: Ameet Sp. z o. o.
Opis: Na kompletny produkt składają się 32-stronicowa książka oraz klocki LEGO (5 elementów).
Cena: 14,99 ZŁ
Dodatek: Minifigurka Żołnierz Gwiazdy Śmierci

Bricklink

Książka jak książka. Styl i zakres zawartości (komiksy, zadania) identyczny, jak dla znanych już chyba wszystkim fanom LEGO, książeczek z wydawnictwa AMEET. Fajnie wydane i naprawdę ciekawie napisane dla targetu, którym są dzieci.
Dla mnie najciekawsze w tych książeczkach są zawsze komiksy. :)

Obrazek


Obrazek

O tym czym są kamienie KYBER możecie przeczytać np. TU. A "fabuła" książeczki z nimi związana jest przedstawiona na jej ostatniej stronie.

Obrazek

Tyle o książce, bo oczywiście najważniejsza w niej jest minifigurka!

Tym razem dostajemy rarytas. Jest to Żołnierz Gwiazdy Śmierci , który na Bricklinku jest skatalogowany pod numerem sw769.
Jak możemy tam zobaczyć figurka ta, poza prezentowaną książeczką wystąpiła obecnie jedynie w nowej Gwieździe Śmierci (LEGO 75159).
To pewnie głównie dlatego obecne ceny tej figurki na BL zaczynają się od 26 złotych.

Nowością w tej figurce jest torso, które w katalogu BL ma numer 973pb2595c01.

Obrazek

Okrągły blister, który jest w książeczce zawiera 5 części.

Obrazek

Niżej możecie zobaczyć kilka zbliżeń na złożoną figurkę. Zwróćcie uwagę, że główka ma dwustronny nadruk (delikatna mimika twarzy).

Przód.
Obrazek

Tył.
Obrazek

I w całej krasie...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zakup oceniam za bardzo udany. Nie wiem co prawda jakie będą dalsze losy tej figurki (czyli czy tak jak dziś będzie rzadkością czy "spowszednieje") ale nawet występujące powszechnie figurki ze Star Wars nie schodzą zazwyczaj poniżej kilkunastu złotych.
Myślę więc, że można więc uznać, iż jest ona warta swojej ceny tj. niecałych 15 złotych.
REASUMUJĄC. Dziś planuję powtórzyć zakup. :)
ODPOWIEDZ