911721 Imperial Combat Driver

Moderator: nori

Pamiętasz postać z filmu?

Tak
2
50%
Nie
2
50%
 
Liczba głosów: 4
Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 1610
Rejestracja: 27 gru 2014 20:35
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Kontakt:

911721 Imperial Combat Driver

Post autor: Silverbrick »

Obrazek
Rok wydania: 2017
Numer: 911721
Liczba części: 5
Tytuł: Imperial Combat Driver
Seria: Star Wars
Licencjonowany: Tak
Bricklink

Magazyn Star Wars dokonał niedawno niemożliwego - dał nam jako dodatek minifugurkę, i to w dodatku Jedi! Magazyn postanowił nieco poszerzyć możliwości foilpack wniósł tą figurką sporo świeżości. Dzisiaj mamy zaszczyt trzymać w rękach numer, w którym po raz kolejny dostajemy minifiga Star Wars! Był Kanan, był R2-D2 z książeczki, był Śnieżny Szturmowiec, jest Imperialny Kierowca Bojowy i jeszcze czeka nas inny imperialny koleś w kolejnej książeczce za 15zł... dużo się dzieje!

Okładka gazetki dała mi nadzieję, że Star Wars: Freemakers już niedługo będzie miał drugi sezon. Niestety, nic o tym nie piszą. Ktoś na forum mówił o drugim sezonie. Ktoś coś wie na ten temat? Freemakerom jest poświęcona pewna strona, gdzie to znajdziemy informacje o postaciach. W serial błędnie nazwano Naare, Sithem co jest nie możliwie -Sithów może być tylko dwóch. Naare jest zazwyczaj określana jako Agentka (podobnie jak Kallus). Każdy Sith to Mroczny Jedi, ale nie każdy Mroczny Jedi to Sith.

Obrazek

To tyle jeśli chodzi o gazetkę, zajrzyjmy więc do glinpaka:

Wstęp do recenzji najlepiej opisuje moje pierwsze wrażenie. Jako, iż nie mam zbyt dużo figów Star Wars, takie coś jest dla mnie o wiele większą gratką, niż foilpackowe minifigurki Ninjago czy Nexo Knigjhts.

Obrazek

Ten typ pilota, zajmuje się sterowaniem maszyn AT-AT dobrze znanymi z m.in. Imperium Kontratakuje. Tego gościa można było bliżej zobaczyć w jednym z odcinków Rebels, w spektakularnej sekwencji, gdzie to Kapitan Rex użył swojego AT-TE i wziął AT-AT jak baran rogami!

Obrazek

Bardzo dobry, znany nam poziom figów - nadruki na dwóch stronach torsu i nóżkach. Do tego, bardzo mocno pochwalę hełm, gdzie widać dokładnie znaki Imperium oraz coś co przypomina mi... symbol serii Blackthorn. Ktoś wie co on tu robi?

Obrazek

Nic dodać, nic ująć - dobrze widać z czym mamy do czynienia. Must-have dla fanów Star Wars i kolejny znak w jak dobrą stronę idzie magazyn tej serii Lego!
ATL
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2017 00:43
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: UK

Re: 911721 Imperial Combat Driver

Post autor: ATL »

Mój pierwszy Minifig z serii Star Wars.
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2017 20:45 przez ATL, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: 911721 Imperial Combat Driver

Post autor: SERVATOR »

Addicted to Lego pisze:Moja pierwsza Minifiga z serii Star Wars
Irytujące stają się już te Twoje przekierowania na Twój kanał YT. Jak się komuś Twój kanał spodobał, to już tam wchodzi.
I pisze się "mój pierwszy minifig".
Olaf RagnaFoL
Posty: 1029
Rejestracja: 09 lut 2014 10:09
Rok urodzenia: 1901

Re: 911721 Imperial Combat Driver

Post autor: Olaf RagnaFoL »

Zapomniałeś dodać. Na końcu zdania stawiamy kropkę.
"tylko co to wnosi do dyskusji?"
ODPOWIEDZ