211701 The Lego Batman Movie Foilpack

Moderator: nori

Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

211701 The Lego Batman Movie Foilpack

Post autor: SERVATOR »

211701 Batman foil pack

Obrazek

Seria: Dodatki do magazynu The Lego Batman Movie
Rok premiery: 2017
Liczba elementów: 8
Figurki: 1
Opakowanie: Foil Pack
Cena: dodatek do Magazynu The Lego Batman Movie za 14,99 zł
Bricklink

Przed Wami dodatek do najnowszego magazynu sygnowanego logo LEGO tj. The LEGO Batman Movie.
Zapowiada się jednak, że ten magazyn będzie miał zaledwie kilka numerów. Na Brickset napisali nawet, że prawdopodobnie będą tylko dwa numery - obecny i następny z figurką Jokera.
Śpieszmy się więc go lubić bo szybko odchodzi. ;)

Obrazek

W saszetce mamy taki zestaw elementów:
Obrazek

W małym kartoniku jest oczywiście pelerynka.
Obrazek

Po złożeniu figurki otrzymujemy Batmana kryjącego się na BL pod symbolem sh318. Wbrew temu co jest napisane na saszetce nie jest to już więc prawdziwe LIMITED EDITION.
No chyba, że uwzględnimy fakt, że dwa batarangi robią z tej figurki coś wyjątkowego. ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A tak prezentuje się na tle swoich sobowtórów z ostatnich magazynowych/gazetkowych dodatków.
Obrazek

Figurka prezentuje się naprawdę fajnie. Bardzo ucieszyły mnie również dwa batarangi.
Ponieważ jeszcze tej figurki nie miałem, to uważam ten zakup za całkiem udany. Gdybym jednak planował zakup jakiegoś zestawu z tą figurką, to pewnie tego magazynu bym nie kupił, zwłaszcza że kosztuje on 15 zł a więc niewiele mniej niż polybagi, które tę figurkę posiadają.
Ostatnio zmieniony 16 lut 2017 10:32 przez SERVATOR, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Innos
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2696
Rejestracja: 23 lip 2013 16:48
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Krakówarszawa
Kontakt:

Re: 211701 The Lego Batman Movie Foilpack

Post autor: Innos »

Servator pisze:Cena: dodatek do Magazynu Star Wars za 14,99 zł
Magazyn Batman chyba, nie? :)
A tak poza tym po co komu fafnasty Batman? Nie ma chyba drugiej takiej postaci, która by tak często że aż do do znudzenia wszędzie się pojawiała.;P Żadne Jacki Sparrowy, Indiany Jonesy i inne Harry Pottery nie mają do niego startu. ;)
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.
Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 1610
Rejestracja: 27 gru 2014 20:35
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Kontakt:

Re: 211701 The Lego Batman Movie Foilpack

Post autor: Silverbrick »

Wygląda podobnie jak Batman z Lego Batman 2: DC Super Heroes - czyli wersja Burtona. Jest jednak pewna mała, różnica - element pasu.

PS Limited Editon jest pod względem tego zestawu, a nie samej figurki - jak tam bym radził się dostosować do oficjalnych danych. Może i mniifiga zdobędziesz później, ale nie za 15zł, tylko w jakimś katalogowym zestawie.

Co do numerów - nie wiem, czy Bricklink ma rację, ale nie dziwię się tej decyzji - ten magazyn powstał z okazji premiery filmu i zestawów na niego opartych. To kolejny już przykład życia chwilą. ;)
SERVATOR pisze:kosztuje on 15 zł a więc niewiele mniej niż polybagi, które tę figurkę posiadają.
Czy w cenie uwzględniłeś koszty wysyłki? Bo o Allegro chyba mówisz?
Awatar użytkownika
Allemov
Posty: 2549
Rejestracja: 23 lip 2013 21:02
Rok urodzenia: 1995

Re: 211701 The Lego Batman Movie Foilpack

Post autor: Allemov »

Innos pisze:A tak poza tym po co komu fafnasty Batman? Nie ma chyba drugiej takiej postaci, która by tak często że aż do do znudzenia wszędzie się pojawiała.;P Żadne Jacki Sparrowy, Indiany Jonesy i inne Harry Pottery nie mają do niego startu. ;)
Bo jest najlepsiejszym superbohaterem świata!!!!11!!11!!1111 :D

Jakby oceniać go w skali w której on dostałby 10 / 10, to taki Kapitan Ameryka dostałby 5 / 10, a Iron Man miernota zaledwie 0,001 / 10. :P

To nawet nie jest tak, że Batman rozkłada Iron Mana po 5 minutach walki. Tony Stark zlałby się w gacie i błagał o litość od samego tekstu "I'm Batman". ;]

[/DC_Fanboy_mode_off]

A tak poważnie to 15 zyla za najpospolitszą wersję Batmana obecną we wszystkich zestawach to trochę dużo. Oczywiście są ludzie który powyższą figurkę kupują na Allegro za 30 zyla (widziałem ostatnio aukcję na której poszło aż 7!), bo nie chcą kupować zestawów i dla nich to jest okazja, ale ja osobiście wolę sobie kupić za 1 zł więcej saszetkę z minifigiem kolekcjonerskim.

Znając życie taki Metal Batman albo Miłośnik Homarów Batman będą za jakiś czas chodzić po 30-40 zł, a ten tutaj standardowy po 10 zł. :P
Automatycznie stawiam emotikony na końcu zdania. :D
Mój YouTube
Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 1610
Rejestracja: 27 gru 2014 20:35
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Kontakt:

Re: 211701 The Lego Batman Movie Foilpack

Post autor: Silverbrick »

Swoją drogą Allemov, trochę się pogubiłem - ta recenzja powinna być tutaj, czy w poddziale o magazynach?
Awatar użytkownika
Janek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1689
Rejestracja: 06 cze 2015 10:05
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Kontakt:

Re: 211701 The Lego Batman Movie Foilpack

Post autor: Janek »

Silverbrick pisze:Swoją drogą Allemov, trochę się pogubiłem - ta recenzja powinna być tutaj, czy w poddziale o magazynach?
A czy foilpack z figurką to magazyn? Równie dobrze można go kupić osobno. ;)
Awatar użytkownika
Turnip
Posty: 260
Rejestracja: 13 mar 2016 19:19
Rok urodzenia: 1998
Lokalizacja: Bricksburg

Re: 211701 The Lego Batman Movie Foilpack

Post autor: Turnip »

Ogółem mam jednego Batmana, innego niż ten, i jakoś nie czuję potrzeby poszerzania swojej bat-kolekcji. Sama recenzja przyjemna.
Awatar użytkownika
Allemov
Posty: 2549
Rejestracja: 23 lip 2013 21:02
Rok urodzenia: 1995

Re: 211701 The Lego Batman Movie Foilpack

Post autor: Allemov »

Silverbrick pisze:Swoją drogą Allemov, trochę się pogubiłem - ta recenzja powinna być tutaj, czy w poddziale o magazynach?
Słuszna uwaga. Zapomniałem o tym poddziale. :P

Przeniosłem.
Automatycznie stawiam emotikony na końcu zdania. :D
Mój YouTube
Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 1610
Rejestracja: 27 gru 2014 20:35
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Kontakt:

Re: 211701 The Lego Batman Movie Foilpack

Post autor: Silverbrick »

Janek pisze:
Silverbrick pisze:Swoją drogą Allemov, trochę się pogubiłem - ta recenzja powinna być tutaj, czy w poddziale o magazynach?
A czy foilpack z figurką to magazyn? Równie dobrze można go kupić osobno. ;)
Kupić osobno? Pierwsze słyszę.
Awatar użytkownika
Janek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1689
Rejestracja: 06 cze 2015 10:05
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Kontakt:

Re: 211701 The Lego Batman Movie Foilpack

Post autor: Janek »

Silverbrick pisze:
Janek pisze:
Silverbrick pisze:Swoją drogą Allemov, trochę się pogubiłem - ta recenzja powinna być tutaj, czy w poddziale o magazynach?
A czy foilpack z figurką to magazyn? Równie dobrze można go kupić osobno. ;)
Kupić osobno? Pierwsze słyszę.
na BL foilpacki można sobie zakupić osobno. ;)
Ostatnio zmieniony 17 lut 2017 20:47 przez Janek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ