891615 Jay

Moderator: nori

Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 1610
Rejestracja: 27 gru 2014 20:35
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Kontakt:

891615 Jay

Post autor: Silverbrick »

Obrazek
Oj, wylałem trochę krytyki na ten numer. Czemu więc go kupiłem?:
Silverbrick pisze:
dzidek1983 pisze:Ok, ale napisałeś przy gazetkach, że np. kupisz nowy numer gazetki Nexo z wojownikiem z toporem żeby nie mieć luki w kolekcji, a parę dni później piszesz, że już nie będziesz kupował wszystkiego jak leci tylko to co Ci się podoba, więc zrozum, że niektórzy mogą to tak odbierać.. te twoje jaranie się :)
Człowiek zmienia z czasem swoje zdanie. Gdybym miał więcej kasy to kupował by jak leci.


No a ostatnio sporo jej mam. Więc sobie kupiłem – tak po prostu. :P Bo tak.

Obrazek

Dodatek do tego magazynu to figurka Jaya – postać doskonale znana, której nie muszę przedstawiać. Jest wyraźnie lepsza od Jaya z książeczki Atak Podniebnych Piratów, na co wpływa między innymi element włosów czy uzbrojenie, które bije tamtą wersję na głowę! Książeczkowy Jay, posiadał dwa miecze Ninjago. Ten owszem, też ma tą broń ale oprócz niej zyskujemy również gustowną, piracką szablę.

Obrazek

No i złoty korbaczo-cosiek, którego nazwać się nie da. Pamiętacie czasy 2011-2012, gdy to na oficjalnej stronie była tzw. Encyklopedia Broni? Można było tam sprawdzić nazwę, każdego oręża co przydawało się we wszelkich maści opisach i recenzjach. Szkoda, że teraz jej nie ma. Na sam koniec dodam jeszcze, że bardzo ładnie się prezentuje ten odcień błękitu naszego wojownika.

Obrazek

Co nieco powiem też o samej gazetce, a mianowicie o komiksie. Widać znaczną poprawę kreski! Wszystko jest bardziej szczegółowe i dokładne. Co ciekawe, ten sam patent został zastosowany w magazynie Nexo.

Podsumowując: dla kogoś kto chce skompletować drużynę i nie ma jeszcze Jaya: pozycja obowiązkowa! Ja kupiłem tylko po to, żeby mieć w kolekcji bo figurka nie jest niczym specjalnym. No chyba, że liczyć tą „korbową” broń, która ma coś w sobie. A gazetkę zawsze warto poczytać! :)
ODPOWIEDZ