271605 Lawowy Żołnierz

Moderator: nori

Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 1610
Rejestracja: 27 gru 2014 20:35
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Kontakt:

271605 Lawowy Żołnierz

Post autor: Silverbrick »

Obrazek
Recenzowania gazetek ciąg dalszy, tym razem idzie numer Nexo Knights, na którego zakup zdecydowałem się dopiero teraz.

Gazetkę pominę, bo jest ona podobna do innych numerów Nexo. O jednym fakcie nie mogę jednak nie wspomnieć. Nexo Moc, którą udostępniono tu do zeskanowania jest taka sama jak w numerze pierwszym, co jest bezsensem.

Ale przejdźmy do dodatku:

Coś mi nie grało z tą figurką. Zbroja Popielnego Wojownika zniechęcała mnie do tego foilpacka. Nie wiem czemu ale od dłuższego czasu (w sumie od tego jak kupiłem Katapultę Knightonu) miałem wrażenie, że jest ona żywcem wzięta z Kamiennych Wojowników 3 rzutu Ninjago. Sprawdziłem jednak i okazało się, że to nie prawda. Nadal jednak nie pasowała mi kolorystyka broni, uważałem, że złoto nie pasuje do barw potwora. Zrobiłem więc tego minifiga z części moich innych legoludków, żeby sprawdzić jak on wygląda i o dziwo przypadł mi do gustu. Ale ponieważ był to ten sam okres co w przypadku Mini Smoka Żywiołu Ognia, nie zdążyłem w porę się ogarnąć i go kupić.

Obrazek

Trochę już powiedziałem o nim we wstępie więc właściwa część recenzji będzie nieco krótsza. Ten minifig po prostu, bardzo dobrze się prezentuje! Jak już wspominałem – można mieć zastrzeżenia do kolorystyki broni, ale sam minifg może się podobać. Ciekawostką (fabularną) jest fakt, że w magazynie opisują jego strzały jako „iskrzące/generujące iskry”.
Obrazek

Moc iskier? Fajne i oryginalne, może mogło by być coś takiego jak Żywioł Iskier? Można tak w kółko rozmyślać. ;)

Obrazek

O największej zalecie jak dotąd jednak nie wspomniałem. Tym co mnie tak naprawdę przekonało do kupna to nadchodzący dodatek w postaci pojazdu potworów. Będziemy mieli wiec podobną sytuację jak z Lancem i jego koniem. Figurka razem z pojazdem z pewnością zyska na atrakcyjności!

Plusy:
+ Wygląd
+"Iskrzące Strzały"
+ Pasuje jak ulał do pojazdu z przyszłego numeru.
Minusy
- Złoty element niezbyt pasuje kolorystyką.
ODPOWIEDZ