Śnieżny Rebeliant ze Star Wars: Wybrańcy Mocy

Moderator: nori

Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 1610
Rejestracja: 27 gru 2014 20:35
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Kontakt:

Śnieżny Rebeliant ze Star Wars: Wybrańcy Mocy

Post autor: Silverbrick »

Obrazek
Wydawca: AMMET
Rok premiery: 2016
Figurki: Śnieżny Rebeliant
Oprawa: Miękka
Liczba stron: 32
ISBN: 9788325321543
Cena: ok. 15zł
Długo czekałem, aż do magazynu Star Wars dodadzą minifigurkę, lecz jednak tak się nie stało. Liczyć za to mogłem na książeczki tej serii – pamiętacie moją recenzję R2-D2? Fakt, była to pełnoprawna minifigurka ale tym razem dostajemy coś o wiele lepszego!

Obrazek

Ten o to Śnieżny Rebeliant zaskakuje bardzo dobrze swoją jakością. Posiadam Śnieżnego Rebelianta ze starego rzutu Star Wars i widzę znaczną poprawę. Myślę, że w przypadku Lego bardzo dobrze sprawdza się powiezienie - nowe znaczy lepsze, choć oczywiście starsze w żadnym razie nie jest złe!

Obrazek

Szczegółowość w minifigach z serii licencjonowanych szczególnie daje o sobie znać w przypadku Gwiezdnych Wojen. Ubranie wojownika, jest odwzorowane perfekcyjnie i ma nawet lekko metaliczne miejsca jak np. klamra na pasku. Chełmy Rebeliantów z Hoth były kiedyś białą wersją czapki pilota z jednej z serii Minifigures. Teraz mają już własny element! To kolejny plus.

Obrazek

Jak z samą książeczką? Tak samo jak w przypadku poprzedniej z tej serii. Oczywiście jasny jest fakt, że pojawiły się tam rzeczy związane z (bardzo udaną) częścią VII.

Podsumowując: chciałem zdobyć w kiosku minifiga Star Wars i spełniło się to. W dodatku jest to figurka na najwyższym poziomie. Fakt, 15zł to nie to samo co 10zł ale co to za różnica jak się tyle czekało? :)
Awatar użytkownika
Sirius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4559
Rejestracja: 04 gru 2013 22:09
Rok urodzenia: 1991
Kontakt:

Re: Śnierzny Rebeliant ze Star Wars: Wybrańcy Mocy

Post autor: Sirius »

Ónikatowa recenzja!

E: dobrze, że już poprawiłeś ;)
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2016 15:55 przez Sirius, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: Śnierzny Rebeliant ze Star Wars: Wybrańcy Mocy

Post autor: SERVATOR »

Nie mogłeś wrzucić fotki magazynu który kupiłeś?
Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 1610
Rejestracja: 27 gru 2014 20:35
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Kontakt:

Re: Śnierzny Rebeliant ze Star Wars: Wybrańcy Mocy

Post autor: Silverbrick »

SERVATOR pisze:Nie mogłeś wrzucić fotki magazynu który kupiłeś?
Kiedyś Nori zalecił mi, żeby linkować oficjalne zdjęcia a pod nimi swoje więc się tego trzymam.
ODPOWIEDZ