271606 Rycerska Wyścigówka

Moderator: nori

Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 1610
Rejestracja: 27 gru 2014 20:35
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Kontakt:

271606 Rycerska Wyścigówka

Post autor: Silverbrick »

Obrazek
Rok wydania: 2016
Numer: 271606
Liczba części: 21
Tytuł: Rycerska Wyścigówka
Seria: Nexo Knights
Licencjowany: Nie
Figurki: Brak
Poprzedni numer magazynu Nexo był pierwszym,, którego nie kupiłem. Dodana do niego figurka niezbyt mi się spodobała. Inaczej jest z wydaniem 6/2016. Gdy zobaczyłem jego zapowiedź pomyślałem, że dodatek jest w sumie lepszy od ostatniego.

Samej gazetki opisywać nie będę. Jak zwykle jest tutaj komiks, zagadki, reklamy (no niestety), opis czegoś z serii oraz konkurs SMS-owy. Jednak, napiszę co nieco o zawartej w niej Nexo Mocy gdyż według informacji na okładce jest ona unikalna! Czy jest tak naprawdę? Nie wiem. Jak ktoś wie, niech napisze.

Obrazek

Tak zwane Rwące Kolce powodują, że na polu walki pojawiają się ciernie raniące wrogów. Dzieje się to dość szybko i jest to całkiem fajna moc.

Obrazek

Obrazek

Sama wyścigówka jest bardzo prosta, coś w stylu starych, małych zestawów Lego. Ciekawości dodaje przyczepiona do niej techno-włócznia. Sam pojazd nie występuje w żadnym zestawie co również jest na plus. Z pewnością urozmaici kolekcję pojazdów rycerzy Nexo. Wypada mimo wszystko słabiej od dodanego w numerze 2/2016 konia.

Obrazek

Zastanawiałem się kogo to jest pojazd. Na foilpacku widać wizerunek Aarona choć lepiej pasuje do niej Robin.
Podsumowując, najnowszy dodatek jest fajniejszy do poprzedniego choć nie jest to jeszcze to.
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: 271606 Rycerska Wyścigówka

Post autor: SERVATOR »

Coś tu nie gra... Z okładki znikły "genialności". ;)
Jak dla mnie pojazd beznadziejny ale recenzja fajna.
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5725
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: 271606 Rycerska Wyścigówka

Post autor: glaz_pimpur »

Jedyny ciekawy element w tym zestawie to szara tarcza. Reszta mało zacna co, przy cenie 47,5 grosza za klocek, nie zachęca do zakupu. Następny numer też się nie zapowiada ciekawie.
Duplo Users Poland Assosiation
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7057
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: 271606 Rycerska Wyścigówka

Post autor: Jaskier »

glaz_pimpur pisze:Jedyny ciekawy element w tym zestawie to szara tarcza. Reszta mało zacna co, przy cenie 47,5 grosza za klocek, nie zachęca do zakupu. Następny numer też się nie zapowiada ciekawie.
Przyoszczędzimy, może w jeszcze następnym będzie jakaś ciekawa figurka. ;)
Awatar użytkownika
przem
Posty: 746
Rejestracja: 08 cze 2014 10:36
Rok urodzenia: 1980
Lokalizacja: Katowice

Re: 271606 Rycerska Wyścigówka

Post autor: przem »

no, silver, widać postęp w twoich recenzjach, fotki też lepsze, tylko nie tnij ich tak jak tę w której po prawej uciąłeś lance ;)
ODPOWIEDZ