911609 Naboo Starfighter + video

Moderator: nori

Awatar użytkownika
wesyr
Posty: 442
Rejestracja: 18 sty 2016 19:42
Rok urodzenia: 1980
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

911609 Naboo Starfighter + video

Post autor: wesyr »

911609 Naboo Starfighter - recenzja + speed build

Recenzja pochodzi z bloga legopo30.blogspot.com - nie tylko recenzje :)

Obrazek

Naboo to niewielka planeta położona daleko od centrum galaktyki. Jej zdecydowaną większość powierzchni zajmują wody, więc jest słabo zaludniona. Posiada niewielkie siły zbrojne, których trzon stanowią piękne kosmiczne myśliwce, takie jak ten z dodatku do najnowszego magazynu Lego Star Wars wydawnictwa Egmont.

Tradycyjnie w ostatnich dniach miesiąca na kioskowe półki trafia nowy numer magazyny, a w nim saszetka z klockami. Tym razem to 911609 Naboo Starfighter.

Magazyn nie zawiera interesujących mnie treści, ale z racji rzetelnego podejścia do tematu pokrótce przedstawię co w środku: dwa komiksy, kilka zabaw dla małolatów, opis myśliwca z saszetki, prezentacje bohatera Obi-Wana i TIE Fightera z serii UCS oraz zapowiedź kolejnego numeru, który ukaże się już 16 kwietnia i będzie zawierał foil pack z probotem Imperium. Jak na mnie to ultrakrótki wstęp.

Obrazek Obrazek

Seria: Star Wars
Rok: 2016
Numer: 911609
Elementów: 34
Cena za jeden element: n/d
Waga modelu: 16 g
Waga zestawu (model z gazetką): 91 g
Model alternatywny: nie
Cena: gratis do magazynu za 9,99 zł

Spis części:
- Bricklink

Foil pack ma standardowe wymiary 14 cm x 10 cm x 1 cm. Na jego foncie widzimy duże zdjęcie mysliwca na tle planety Naboo, a w oddali goniące go dwa TIE Fightery. Z przodu opakowania widzimy jeszcze loga Lego, serii Star Wars i Disneya. Dwie pozostałe grafiki informują o przeznaczeniu wiekowym klocków i o tym, że zestaw jest edycją limitowaną.

Tył foil packa tradycyjnie przestrzega przed zadławieniem i zawiera zdjęcie jednej z części w skali 1:1, tym razem jest to Light Bluish Gray Cone 1 x 1 with Top Groove.

Obrazek

Obrazek


Instrukcja znajdująca się w magazynie zajmuje dwie strony A4 i składa się z 11 kroków. Ciężko mówić tu o jakimkolwiek poziomie skomplikowania. Ale nie ma się co dziwić przy 34 klocuszkach, wśród których nie znajdujemy nic nowego.

Obrazek

Zawartość saszetki:

Obrazek

Do złożenia modelu zużywa się wszystkie 34 elementy, nie ma tu żadnych zapasowych kloców.



Naboo Starfighter z foil packa to naprawdę wielce udany model. Wygląda bardzo zgrabnie, niczego mu nie brakuje. Za tak niewielkie pieniądze dostajemy niezwykle bawialny zestawik. Mnie ukradł z godzinę życia, czego efekty można zobaczyć na końcu artykułu. A teraz gotowy model.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Reasumując wydając 9,99 zł dostajecie do rąk najlepszy foil pack z jakim miałem do czynienia. A myślałem, że Landspeedera nie przebiją.

Plusy
- wygląd modelu
- bawialność
- fajne klocki
- cena


Minusy
- brak

A poniżej efekty mojej pracy w Międzygalaktycznej Stoczni.

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek



Read more at http://legopo30.blogspot.com/2016/04/91 ... BWgLYQl.99" target="_blank
Awatar użytkownika
marki
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 3173
Rejestracja: 17 sty 2014 13:42
Rok urodzenia: 1970
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: 911609 Naboo Starfighter + video

Post autor: marki »

Aż 11 modeli alternatywnych :)
Świetna robota brawo.
***** ***
___________________________________
Marek do garów, Ania do klocków! :)
ODPOWIEDZ