Kylo Ren's TIE Silencer

Moderator: nori

Awatar użytkownika
KarolWes
Posty: 125
Rejestracja: 11 mar 2018 19:17
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Poznań

Kylo Ren's TIE Silencer

Post autor: KarolWes »

Kylo Ren's TIE Silencer
Seria: Star Wars;
Numer: 911954-1;
Rok produkcji: 2019;
Elementów: 33;
Cena: 12,99zł;
------------------------
Dodatek do styczniowego wydania magazynu Star Wars

Model
Sam w sobie model wygląda przyzwoicie. Na pierwszy rzut oka jest całkiem dobrze odwzorowany, ale na drugi... Przede wszystkim "korpus" jest zbyt gruby. Po części wynika to z użytych klocków (brick w/ cross hole), które służą do zaczepienia skrzydeł.Tylna część z silnikiem jest za chuda i dziwnie przezroczysta (w oryginale przezroczyste były tylko wyziewy silników, od góry i dołu kryty był czarnymi elementami. Kabina jest zbyt mocno wysunięta do przodu. Okrągły tile na górze wygląda dobrze. Skrzydła nie są ani złe, ani dobre. Przerwa w miejscu przymocowania wygląda brzydko, ale da się to łatwo naprawić. Elementy technic które trzymają skrzydła występują tylko w kolorze szarym, co wygląda fatalnie. Same skrzydła są też troszkę zbyt krótkie. Krótkofalówki użyte jako działka są świetne.
Obrazek

Obrazek
Model jest wytrzymały i łatwy w zabawie.

Klocki
Bardzo przydatne. Dostajemy po dwie pary krótkich (2x2) i długich (2x4) skrzydełek. Jest też kilka klocków trans red, które zawsze znajdą jakieś zastosowanie. Cztery walkie-talkie także są na plus, choć nigdy wcześniej nie myślałem o nich jako o elementach do tworzenia detali. Kilka klocków z technic, i co najważniejsze 4 plate 1x5. Jak widać, klocki zdecydowanie podnoszą wartość zestawu.

Obrazek

Podsumowanie
Bardzo mały zestaw, który prezentuje się w porządku, chyba że ktoś jest wielkim fanem uniwersum i zacznie się doszukiwać wad. Klocki są świetne. Zestaw warty swej ceny.

Obrazek

__________

Mam nadzieję, że będzie to pomocne.

Zdjęcia->https://photos.app.goo.gl/Zk7pZeUNnsAgGSAp8
"You have heart of a chief, but soul of a Dragon"
Instrukcje, Zdjęcia, FB
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Kylo Ren's TIE Silencer

Post autor: jetboy »

Sam w sobie to by nie był wart swojej ceny, ale biorąc pod uwagę że w tym samym magazynie dostajemy drugi zestaw sprawia że wartość tego zakupu jest bardzo przyzwoita. Kupiłem kilka sztuk i mysle że to załatwi moje zapotrzebownaie na krótkofalówki na długo :)
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Sirius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4560
Rejestracja: 04 gru 2013 22:09
Rok urodzenia: 1991
Kontakt:

Re: Kylo Ren's TIE Silencer

Post autor: Sirius »

Na początku zastanawiałem się, co to za nowe antenki. Potem zobaczyłem, że to krótkofalówki, bardzo fajny patent na ich użycie. Jednak tego numeru raczej nie kupię, jak dla mnie nie ma interesujących części.
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7070
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Kylo Ren's TIE Silencer

Post autor: Jaskier »

Sirius pisze:Na początku zastanawiałem się, co to za nowe antenki. Potem zobaczyłem, że to krótkofalówki, bardzo fajny patent na ich użycie. Jednak tego numeru raczej nie kupię, jak dla mnie nie ma interesujących części.
Oj tam, płytki i wedge'e są zawsze spoko. W dodatku w tym numerze były dwie saszetki, więc można było zgarnąć więcej przydatnej drobnicy. ;)
ODPOWIEDZ