ZŁOTE STUDY - wyniki

guzik80
Posty: 29
Rejestracja: 15 paź 2013 09:06
Rok urodzenia: 1980

Re: ZŁOTE STUDY - wyniki

Post autor: guzik80 »

Gratuluję wszystkim wyróżnionym i jednocześnie sam bardzo dziękuję za wyróżnienie.
Awatar użytkownika
Stelario
Posty: 3189
Rejestracja: 21 sty 2015 20:22
Rok urodzenia: 1984

Re: ZŁOTE STUDY - wyniki

Post autor: Stelario »

guzik80 pisze:Gratuluję wszystkim wyróżnionym i jednocześnie sam bardzo dziękuję za wyróżnienie.
Chyba za wygraną :P


Dziękuje, przyznam się że się nie spodziewałem takiego dobrego miejsca.
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7070
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: ZŁOTE STUDY - wyniki

Post autor: Jaskier »

Gratulacje dla nominowanych i zwycięzców.
Bardzo przyjemna inicjatywa, stanowi świetne podsumowanie roku.
Awatar użytkownika
Mateusz92
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2415
Rejestracja: 15 gru 2015 23:05
Rok urodzenia: 1992
Lokalizacja: Zduny
Kontakt:

Re: ZŁOTE STUDY - wyniki

Post autor: Mateusz92 »

3 rzeczy ode mnie.
1. Fajnie, że pojawiła się ponownie inicjatywa Złote Study. Gratulacje dla zwycięzców jak i nominowanych.
2. Trochę "ubogo" był przeprowadzony sam konkurs (pojawiła się lista nominowanych, potem zwycięzców i tyle). W poprzedniej edycji każda z nominowanych prac otrzymała komentarz dlaczego została wybrana, co urzekło komisje itd. Liczyłem, że chociaż przy zwycięzcach jakieś "trzy słowa" się znajdą. A może by się okazało, że po komentarzu organizatorów zostałby zauważony jakiś fajny detal/smaczek - zwał jak zwał.
3. Jeśli pojawi się edycja 2017 fajnie byłoby pomyśleć o statuetkach z klocków dla zwycięzców. Same nagrody bardzo fajne były w tym roku, ale gdy zwycięzca postawi sobie takiego złotego studa na półce jeszcze z podpisem: nagroda dla tego i tego w takiej i takiej kategorii to będzie w siódmym niebie (jakby nie patrzeć nagrody zestawowe pewnie w większości zasilą kolejne moce więc ich fizyczność trochę zubożeje). Gdyby na statuetce pojawił się złoty stud fizycznie można by go walnąć złotym sprayem dla jeszcze lepszego efektu.
Tyle ode mnie. Jeszcze raz gratuluje zwycięzcom i nominowanym.
Awatar użytkownika
Toltomeja
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2537
Rejestracja: 20 lip 2013 15:25
Rok urodzenia: 1995
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ZŁOTE STUDY - wyniki

Post autor: Toltomeja »

Mateusz92 pisze:2. Trochę "ubogo" był przeprowadzony sam konkurs (pojawiła się lista nominowanych, potem zwycięzców i tyle). W poprzedniej edycji każda z nominowanych prac otrzymała komentarz dlaczego została wybrana, co urzekło komisje itd. Liczyłem, że chociaż przy zwycięzcach jakieś "trzy słowa" się znajdą. A może by się okazało, że po komentarzu organizatorów zostałby zauważony jakiś fajny detal/smaczek - zwał jak zwał.
Nie jestem przekonany, czy można czegoś takiego "wymagać" od organizatora - samo wybranie nominowanych już wymagało sporo czasu (głównie Scrata), a wszyscy wiemy że znaleźć czas jest najtrudniej.
Za to jeśli komuś brakuje "trzech słów", możemy w przyszłym roku zachęcić wszystkich użytkowników do komentowania prac w wątku z nominacjami.
W sumie... Teraz chyba też nikt nie zabraniał. :p
Awatar użytkownika
Scrat
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 947
Rejestracja: 15 sie 2013 14:32
Rok urodzenia: 1991
Lokalizacja: Lubań
Kontakt:

Re: ZŁOTE STUDY - wyniki

Post autor: Scrat »

1. Też się cieszymy.
2. Jedna sprawa to czas, ale osobiście nie jestem fanem opisów przy pracach, chyba, że historyczne. Zresztą, wątpliwości czemu taka, a nie inna praca nie została nominowana chętnie rozwieję. Z bólem serca poleciała Twoja lokomotywa Mateusz. Ze względu na modyfikowane lampki. Prace z sbrickiem w ogóle nie były nominowane.
3. Nie chciałem generować dodatkowych kosztów, starczy, że zabrałem z magazynu perełki na nagrody :)
Awatar użytkownika
Benny80
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7484
Rejestracja: 17 maja 2013 20:50
Rok urodzenia: 1980
Lokalizacja: Klein-Dombrowka, Landkreis Kattowitz
Kontakt:

Re: ZŁOTE STUDY - wyniki

Post autor: Benny80 »

Oficjalnie: dziękuję za tak wspaniałe wyróżnienie!
Tym bardziej, że to moja pierwsza wygrana w konkursie legowym.. zapewne dlatego, że nie musiałem się sam zgłosić (sic!).

Scrat, dziękuję za Twój wkład czasowy. Ja nie miałem czasu śledzić nawet tematu konkursu, dlatego właśnie mnie zaskoczyłeś, pytając o odbiór nagrody.. i tym bardziej mi głupio.. Oczywiście zestaw odbiorę na Walnym.
Jeszcze raz dziękuję bardzo! ;)
Czy ja buduję? Pani kierowniczko, ja buduję cały czas.. na okrągło!

Imigrant zarobkowy: Brig, Valais, Switzerland
Imigrant: Trim, Co. Meath, Ireland
Imigrant: Fredensborg Kommune, Denmark
Awatar użytkownika
Mateusz92
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2415
Rejestracja: 15 gru 2015 23:05
Rok urodzenia: 1992
Lokalizacja: Zduny
Kontakt:

Re: ZŁOTE STUDY - wyniki

Post autor: Mateusz92 »

W poprzedniej edycji Złotych Studów przy motorze Karwika była zwrócona uwaga na cięcie flexów wzdłuż, a nie na długość jak to zwykle bywa. Dla mnie jest to ważne spostrzeżenie ze względu na to, że nie będę miał już oporów przy takim cięciu. Jeśli chodzi o moją lokomotywę to szkoda, że się nie pojawiła, ale jakbym miał ją jeszcze raz prezentować to i tak dostałaby lampki. Poza tym: wielkie umysły zawsze miały pod górkę w swoich czasach :)
A co do statuetek to zostaję przy swoim zdaniu, że byłyby zajefajną nagrodą.
Awatar użytkownika
Thietmaier
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7021
Rejestracja: 19 lip 2013 16:08
Rok urodzenia: 1996
Lokalizacja: Biała Podlaska/Kraków
Kontakt:

Re: ZŁOTE STUDY - wyniki

Post autor: Thietmaier »

Albo chociaż dyplomy w ramkach, o których wspominałem.
I jeszcze naszła mnie po czasie myśl, że zabrakło jednej kategorii - wschodząca gwiazda, debiut roku. Miło by było wyróżnić również nowe postaci w naszym światku.

Również gratuluję wyróżnionym! Mam nadzieję, że Złote Study wrócą na naszą arenę klockową jako coroczny już plebiscyt :)
_________________________________________________________
Prawo jest dla ludzi a nie ludzie dla prawa, a ignorantia iuris nocet
Awatar użytkownika
eric trax
Posty: 232
Rejestracja: 18 maja 2014 01:04
Rok urodzenia: 1989
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZŁOTE STUDY - wyniki

Post autor: eric trax »

Miłe zaskoczenie :) szczerze powiedziawszy nie wiedziałem, ze taki konkurs jest organizowany. Nie mniej cieszę się, że moja praca została doceniona przez stowarzyszenie :)
ODPOWIEDZ