30542 Słodki mops

Moderator: nori

Awatar użytkownika
KarolWes
Posty: 125
Rejestracja: 11 mar 2018 19:17
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Poznań

30542 Słodki mops

Post autor: KarolWes »

Cute Pug
Seria: Creator;
Numer: 30542;
Rok produkcji: 2018;
Elementów: 68;
Cena: 3.99$; 19.99zł;
Ten maly zestawik był przez jakiś czas dostępny jako prezent przy zamówieniu z S@H. Ja kupiłem go na promocji trochę wcześniej i jestem z tego bardzo zadowolony.
Obrazek

Model
Część I: Mops
Głównym modelem jest oczywiście rzeczony mops. Szczeniak ma dwie rchome nogi (tylne) i potrafi obracać głową. Można powiedzieć, że ten zestaw jest po prostu słodki. Mops jest zaprojektowany z dużą dozą staranności i wielką miłością do zwierząt. Wygląda jak żywe zwierzę. Głowa wygląda świetnie, języczek jest wyśmienitym dodatkiem. Drukowane oczy nadają mu bardzo inteligentny wygląd. Beżowe futerko, biały brzuszek i czarny pyszczek czynią z niego słodkiego przyjaciela.
Jako dodatek LEGO daje nam mały hydrant. Jest prosty i wygląda dobrze.
Obrazek
Część II & III: Emu i Koala
Oba te zwierzaki nie przypominają tego co powinny obrazować. Emu bardziej wygląda jak gęś, a koala przypomina dokładnie nic. Są ciekawie zaprojektowane, szczególnie emu, z szyją budowaną na boku, i oba wyglądają słodko, ale nie są tym, czym być powinny. Ale trzeba przyznać, że gdy koala dostanie coś do swoich rąk, zaczyna przypominać tego niewielkiego misia.
Obrazek

Obrazek

Elementy
Wiele łuków. Większość części jest beżowa, co jest fajne, ale ten kolo nadaje się bardziej do wykończeń niż jako główny kolor w budowlach. Drukowane oczka są świetnym dodatkiem, 1x1 z zębem w dół i kątowy highlight w beżach są cudne.
Obrazek

Podsumowanie
  • Mopisk jest słodki!
  • Koala i emu wyglądają dziwnie, ale ciekawie.
  • Części są przydatne i w dobrym, ale specyficznym kolorze.
  • Budowa prosta, dobra dla młodszych kupujących.
  • Tani, dobry dodatek do zakupów.
Obrazek
figurka nie dołączona

Mam nadzieję, że recenzja jest pomocna.

__________________________
Zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/PyESq8Z5KZJ8UtfJ8" target="_blank
"You have heart of a chief, but soul of a Dragon"
Instrukcje, Zdjęcia, FB
ODPOWIEDZ