42078 Mack Anthem

Moderator: nori

Awatar użytkownika
adijedi
Posty: 74
Rejestracja: 07 lut 2017 00:43
Rok urodzenia: 1988

Re: 42078 Mack Anthem

Post autor: adijedi »

właśnie sprawdziłem rozmiar kół i opon i jakoś mi nie pasuje do całości, wydaje się za mały ten model...
Awatar użytkownika
Bricksley
Posty: 78
Rejestracja: 24 lip 2013 18:49
Rok urodzenia: 1991
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: 42078 Mack Anthem

Post autor: Bricksley »

Dzięki za reckę - fajnie się czytało :) Co do licencji to jakby nie patrzeć właścicielem Macka jest Volvo :D

Co zaś do zestawu to dalej mam mieszane uczucia (myślałem, że po recenzji na którąś stronę przejdzie zdanie). Z jednej strony bardzo fajny i oryginalnie dobrany zestaw, zwłaszcza nietypowa naczepa i sama kolorystyka naczepy. Z drugiej fajny dopracowany ciągnik, ale jakoś ten DBG mnie mocno odpycha. Ciekawy też dobór klocków, ale będąc na etapie gdzie bardziej potrzebuję elementów typowo system jednak chyba sobie odpuszczę ten zestaw ;)
Pozdrawiam, Bricksley :)
Facebook Flickr YouTube
Jellyeater
Posty: 1707
Rejestracja: 13 paź 2014 10:59
Rok urodzenia: 1984

Re: 42078 Mack Anthem

Post autor: Jellyeater »

Nie wiem dla mnie takie zestawy to są jak miejski drwal, bo ani to drzewa nie zatnie, a pochodzi i tak zazwyczaj ze wsi. Dużo klocków, po to by nie jeździło i miało dwie korbki. Ma tylko fajnie wyglądać. A nie wygląda. Może ktoś mi to jednak wytłumaczy, czemu w temu Technicu nie ma za bardzo techniki, tylko jest lans na kundla na masce?
Nie jestem fanem firmy TLG, ani nawet zestawów które wypuszczają, zwłaszcza teraz (fanem Adventurers i Classic Pirates i owszem).
Jestem przede wszystkim fanem samych klocków i budowania z nich - za Goldsun
Awatar użytkownika
Lordofdragonss
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lip 2013 05:10
Rok urodzenia: 1990
Lokalizacja: Bełchatów/ Łódź

Re: 42078 Mack Anthem

Post autor: Lordofdragonss »

Dzięki za recenzję i za wszystkie dodatkowe, acz interesujące informacje!
Awatar użytkownika
tybort
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2201
Rejestracja: 24 lis 2013 12:02
Rok urodzenia: 1988
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 42078 Mack Anthem

Post autor: tybort »

Melduję, że przeczytałem :) Dzięki za recenzję!

Jest ładny ten zestaw, ale mojego portfela nie przekona. Nie mówiąc już o katastroficznym braku miejsca gdzie choć przez tydzień mógłby sobie postać.
adijedi pisze:właśnie sprawdziłem rozmiar kół i opon i jakoś mi nie pasuje do całości, wydaje się za mały ten model...
Mówisz, że koła są za duże w stosunku do modelu? A ja mam odwrotne wrażenie. Chociaż jak porównać (na oko) ze zdjęciami oryginału to niby proporcja podobna.

Ja zawsze mam problem z wielkością kół w modelach LEGO, zwłaszcza w ciężarówkach. Podejrzewam, że bierze się to z innej perspektywy, z jakiej oglądam rzeczywiste i klockowe pojazdy.
ODPOWIEDZ