30105 Mailbox

Moderator: nori

Awatar użytkownika
Allemov
Posty: 2549
Rejestracja: 23 lip 2013 21:02
Rok urodzenia: 1995

30105 Mailbox

Post autor: Allemov »

Obrazek

Kiedy wstawiłem na LP videorecenzję Orthancu, Jetboy napisał do mnie prywatną wiadomość "Zapraszam na zbudujmy.to, nam nie będzie przeszkadzać że robisz video recenzje." - postanowiłem więc sprawdzić, czy tak jest rzeczywiście. ;)

Wkraczamy w różowy świat przygód grupy przyjaciółek, czyli tym razem coś głównie dla dziewcząt. Stoisko z kwiatami, skrzynka pocztowa, list i Stephanie. Zapraszam!



Linia: Friends
Rok: 2012
Liczba części: 41
Brickset
Ostatnio zmieniony 16 sty 2014 17:46 przez Allemov, łącznie zmieniany 1 raz.
Automatycznie stawiam emotikony na końcu zdania. :D
Mój YouTube
Awatar użytkownika
Amal
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2874
Rejestracja: 18 maja 2013 02:37
Rok urodzenia: 1968
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: 30105 Mailbox

Post autor: Amal »

Ja obejrzenie Twojej videorecenzji zostawiam sobie na wieczór, bo chcę obejrzeć ją razem z córką. Jest fanką Friends i Galaxy Squad, do tego stopnia, że peruczki dziewcząt zaczęły się pojawiać na głowach moich kosmitów i kosmonautów.
Lex est quod notamus (łac."prawem jest, co zapisane")
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: 30105 Mailbox

Post autor: jetboy »

Całkiem spoko. Zastanawiam się tylko czy nie za dużomczasu poświęcasz na opakowanie. Z drugiej strony to może laikom pomóc w odróżńianiu klocków oryginalnych od podróbek, których pojawia się coraz więcej i coraz bardziej bezczelnych.

W sumie 5 minut to trochę długo jak na taki mały zestaw, poza tym nie ma się do czego przyczepić.
Szkoda że nie mieszkasz blisko mnie - chętnie bym Ci udostępnił kilka zestawów do recenzji, bo ja sam nie mam ani siły, ani czasu żeby je robić.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Smok
Posty: 88
Rejestracja: 24 lip 2013 17:07
Rok urodzenia: 1990
Kontakt:

Re: 30105 Mailbox

Post autor: Smok »

Ogląda się całkiem przyjemnie, chociaż, jak na rozmiary zestawu, recenzja jest faktycznie ciut przydługa. Czasami wkradły się też delikatne zniekształcenia końcówek wyrazów - być może jakiś błąd dźwięku.
W wolnej chwili z chęcią zabiorę się za inne video recenzje Twojego autorstwa ;)
Awatar użytkownika
Jerac
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7835
Rejestracja: 14 maja 2013 19:44
Rok urodzenia: 1985
Kontakt:

Re: 30105 Mailbox

Post autor: Jerac »

Wideo czy nie, jedno zdjęcie na początek by się przydało żeby było wiadomo o czym mowa :)
Szarnywirk
ODPOWIEDZ