60154 Bus Station

Moderator: nori

Awatar użytkownika
Pablo Brickasso
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 414
Rejestracja: 26 lut 2017 02:42
Rok urodzenia: 2000
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 60154 Bus Station

Post autor: Pablo Brickasso »

Lordofdragonss pisze: - Nie można zamontować dwóch rowerów obok siebie na wieszaku.
Można zamontować 2 rowery tylko drugi musi być w drugą stronę (kierownicą do dołu).
Lordofdragonss pisze: - Inny znak przystanku niż w aktualnym zestawie
Jeżeli masz na myśli znak z zestawu Fun in the Park to faktycznie powstaje przez to niespójność.

Kalais pisze:Bardzo fajna recka. Świetnie się czytało. Czuć, że się pasjonujesz komunikacją i przez to miło się to odbiera :)
Dzięki!
Kalais pisze:Z uwag, wolałbym większe zdjęcia w samej recenzji - nie chce mi się klikać w każde.

I zdjęcia mają jakieś żółte tło, pewnie balans bieli się rozjechał.
Mogę potem pozmieniać zdjęcia na większe jeżeli bardzo to przeszkadza, ale wydawało mi się, że taki rozmiar będzie w porządku.
Eh. Może przesadziłem z kontrastem/jasnością/poziomami czy czymś innym podczas obróbki :/ albo to kwestia oświetlenia z mojej słabej lampki :/
Kalais pisze: Autobus sprawia wrażenie jakby przednie koła miał za bardzo cofnięte do środka. Ale może to tylko wrażenie przez to że jest moim zdaniem trochę za krótki...
Przednia oś jest jak najbardziej ok. Raczej to kwestia tego, że jest za krótki i nie ma, tak jak pisałem wcześniej, trzecich drzwi. Trzyosiowiec powinien mieć jeszcze jedne z tyłu.
ODPOWIEDZ