71042 Silent Mary [VIDEO]

Moderator: nori

Bricks Planet
Posty: 183
Rejestracja: 10 paź 2014 08:45
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Epinal
Kontakt:

71042 Silent Mary [VIDEO]

Post autor: Bricks Planet »

Recenzja w stop motion (prezentacja) 71042 Silent Mary

https://www.youtube.com/watch?v=oa8bjqstsQM" target="_blank

Obrazek


Rok: 2017
Klocki: 2294
Ludziki: 8
Cena: 949,99 PLN

Bricklink
Brickset
Awatar użytkownika
Turnip
Posty: 260
Rejestracja: 13 mar 2016 19:19
Rok urodzenia: 1998
Lokalizacja: Bricksburg

Re: 71042 Silent Mary [VIDEO]

Post autor: Turnip »

Jak zwykle klasa! Profesjonalna prezentacja ;)
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: 71042 Silent Mary [VIDEO]

Post autor: jetboy »

Trudno za każdym razem pochwalić i nie stać się przy tym nudnym. Uwielbiam te filmiki.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Szczepan
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 853
Rejestracja: 03 kwie 2015 10:28
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: 71042 Silent Mary [VIDEO]

Post autor: Szczepan »

Animacji trudno cokolwiek zarzucić, ale... mam jakieś takie wrażenie, że w starych, klasycznych zestawach pirackich więcej się dzieje. Choćby w takiej Barracudzie. Mniej klocków, mniej klatek, prostsze techniki, a jakieś to wszystko sympatyczniejsze, ciekawsze... fajniejsze po prostu. Ale może to sentymenty przeze mnie przemawiają.
Awatar użytkownika
Lordofdragonss
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lip 2013 05:10
Rok urodzenia: 1990
Lokalizacja: Bełchatów/ Łódź

Re: 71042 Silent Mary [VIDEO]

Post autor: Lordofdragonss »

tripeman pisze:Animacji trudno cokolwiek zarzucić, ale... mam jakieś takie wrażenie, że w starych, klasycznych zestawach pirackich więcej się dzieje. Choćby w takiej Barracudzie. Mniej klocków, mniej klatek, prostsze techniki, a jakieś to wszystko sympatyczniejsze, ciekawsze... fajniejsze po prostu. Ale może to sentymenty przeze mnie przemawiają.
Słaby zestaw to słaba animacja :D
Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 1610
Rejestracja: 27 gru 2014 20:35
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Kontakt:

Re: 71042 Silent Mary [VIDEO]

Post autor: Silverbrick »

tripeman pisze:mam jakieś takie wrażenie, że w starych, klasycznych zestawach pirackich więcej się dzieje. Choćby w takiej Barracudzie. Mniej klocków, mniej klatek, prostsze techniki, a jakieś to wszystko sympatyczniejsze, ciekawsze... fajniejsze po prostu. Ale może to sentymenty przeze mnie przemawiają.
Sentymenty przemawiają przez każdego. Twoja opinia bierze się pewnie z tego, że to tak naprawdę nie jest Pirates. Stylistyka serii PotC bardzo różni się od stylu Trylogii*.

*Pirates I, Pirates II, Pirates III
Bricks Planet
Posty: 183
Rejestracja: 10 paź 2014 08:45
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Epinal
Kontakt:

Re: 71042 Silent Mary [VIDEO]

Post autor: Bricks Planet »

tripeman pisze:Animacji trudno cokolwiek zarzucić, ale... mam jakieś takie wrażenie, że w starych, klasycznych zestawach pirackich więcej się dzieje. Choćby w takiej Barracudzie. Mniej klocków, mniej klatek, prostsze techniki, a jakieś to wszystko sympatyczniejsze, ciekawsze... fajniejsze po prostu. Ale może to sentymenty przeze mnie przemawiają.
Zgadzam sie. Po prostu ten zestaw byl trudny do zrealizowania. nie ma stabilnej powierzchni na statku po ktorej moglyby chodzic ludziki. Takze typ budowy tego statku jest zupelnie inny. Zrobienie tego filmiku bylo skomplikowane, wiec nie bylem w stanie zrobic lepszej animacji ludzikow.
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: 71042 Silent Mary [VIDEO]

Post autor: jetboy »

Bricks Planet pisze:Zgadzam sie. Po prostu ten zestaw byl trudny do zrealizowania. nie ma stabilnej powierzchni na statku po ktorej moglyby chodzic ludziki. Takze typ budowy tego statku jest zupelnie inny. Zrobienie tego filmiku bylo skomplikowane, wiec nie bylem w stanie zrobic lepszej animacji ludzikow.
Ale jak na tak trudne zadanie wyszło świetnie.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
ODPOWIEDZ