40206 - Santa

Moderator: nori

Awatar użytkownika
Brick Bob
Posty: 63
Rejestracja: 20 lis 2016 23:09
Rok urodzenia: 2002
Kontakt:

Re: 40206 - Santa

Post autor: Brick Bob »

nori pisze:Lego Bob, to są porady. Przeczytaj, zastanów się, zastosuj co dasz radę. Jak masz ochotę, napisz recenzję i podeślij mi ją na PW, chętnie Ci pomogę i podpowiem co poprawić. Nie od razu Kraków zbudowano, a wyraźnie widać znaczny skok jakościowy między pierwszą a drugą recenzją, a dzieli je przecież dosłownie chwila! Pisz, trening czyni mistrza.
Dzięki!
Chętnie skorzystam ;-)

W takim razie zabieram się do następnej recenzji!

Na warsztat idzie fontanna!
Może ktoś zgadnie co to za zestaw?
Emotikony są jak dobry narkotyk - niepozorne, ładne i mocno uzależniające ;D
Awatar użytkownika
Stelario
Posty: 3189
Rejestracja: 21 sty 2015 20:22
Rok urodzenia: 1984

Re: 40206 - Santa

Post autor: Stelario »

Lego Bob pisze:Czy mój wiek nie pozwala mi budować genialne MOCi?
Genialne MOCe można dopiero budować po 18stce z klocków kupionych za swoje pieniądze. Wyjątkiem są amerykanie bo oni po 18stce i tak by te klocki kupili na kredyt.


Natomiast co do Twojej recenzji to jak na początkującego nie jest źle. Nie ma co się zrażać. Jak byś zrobił naprawdę kiepską recenzje to napewno więcej osób niż nori(który robi recenzje od lat) by to skomentowało.
Zresztą dzięki Longerowi :) na forum Lugpolu nori zaprezentował jak wyglądały jego pierwsze recenzje i co się w nich zmieniło.
Awatar użytkownika
Brick Bob
Posty: 63
Rejestracja: 20 lis 2016 23:09
Rok urodzenia: 2002
Kontakt:

Re: 40206 - Santa

Post autor: Brick Bob »

Stelario pisze:
Lego Bob pisze:Czy mój wiek nie pozwala mi budować genialne MOCi?
Genialne MOCe można dopiero budować po 18stce z klocków kupionych za swoje pieniądze. Wyjątkiem są amerykanie bo oni po 18stce i tak by te klocki kupili na kredyt.


Natomiast co do Twojej recenzji to jak na początkującego nie jest źle. Nie ma co się zrażać. Jak byś zrobił naprawdę kiepską recenzje to napewno więcej osób niż nori(który robi recenzje od lat) by to skomentowało.
Zresztą dzięki Longerowi :) na forum Lugpolu nori zaprezentował jak wyglądały jego pierwsze recenzje i co się w nich zmieniło.
Ojej przepraszam.

Powiem "dobre" MOCi ;-)
Emotikony są jak dobry narkotyk - niepozorne, ładne i mocno uzależniające ;D
Awatar użytkownika
Lordofdragonss
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lip 2013 05:10
Rok urodzenia: 1990
Lokalizacja: Bełchatów/ Łódź

Re: 40206 - Santa

Post autor: Lordofdragonss »

Zapomniałeś o najważniejszym- Mikołaja można ustawić w pozycji stojącej :)
ODPOWIEDZ