894 Mobile Ground Tracking Station

Moderator: nori

Awatar użytkownika
Amal
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2874
Rejestracja: 18 maja 2013 02:37
Rok urodzenia: 1968
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: 894 Mobile Ground Tracking Station

Post autor: Amal »

Olaf RagnaFoL pisze:Coś mi nie pasuje do końca z tym "JEDYNY model alternatywny lego space, który pojawił się w oficjalnym katalogu".
Dlaczego? Ponieważ to co jest modelem alternatywnym, różni się od tego co jest wykorzystane w katalogu. Tam widać na przyczepce sporo części spoza zestawu. Więc bardziej to MOC?
Nie bardzo wiem o co Ci chodzi z tymi częściami, bo ja widzę, że model alternatywny ma przezroczysto - zieloną końcówkę tarczy radarowej, a model katalogowy już nie. Czy to oznacza, że to jest już MOC???
Lex est quod notamus (łac."prawem jest, co zapisane")
Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 1610
Rejestracja: 27 gru 2014 20:35
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Kontakt:

Re: 894 Mobile Ground Tracking Station

Post autor: Silverbrick »

Wiesz co Amal. Słyszałem, że jesteś takim wielkim fanem Space, że niektóre zestawy kupujesz w kilku sztukach, żeby móc mieć na półce wszystkie modele alternatywne. Gdyby (teoretycznie) wyszedł serial Lego Space (tak jak to zrobili z Ninjago) to oglądał byś? xD
Awatar użytkownika
Amal
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2874
Rejestracja: 18 maja 2013 02:37
Rok urodzenia: 1968
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: 894 Mobile Ground Tracking Station

Post autor: Amal »

Silverbrick pisze:Wiesz co Amal. Słyszałem, że jesteś takim wielkim fanem Space, że niektóre zestawy kupujesz w kilku sztukach, żeby móc mieć na półce wszystkie modele alternatywne. Gdyby (teoretycznie) wyszedł serial Lego Space (tak jak to zrobili z Ninjago) to oglądał byś? xD
Nie niektóre, lecz wszystkie :)
Co do filmu... pewnie bym oglądał :D
Lex est quod notamus (łac."prawem jest, co zapisane")
ODPOWIEDZ