42056: Porsche 911 GT3 RS [VIDEO]

Moderator: nori

Awatar użytkownika
goldsun
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11464
Rejestracja: 16 lip 2013 14:56
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: 42056: Porsche 911 GT3 RS [VIDEO]

Post autor: goldsun »

Stelario pisze:...
beda w billund pytalem Kim dlaczego uzywaja naklejek. Powiedzial ze jest to zwiazane z tym ze np takie Porsche zloza 16 latkowi rodzice, on sobie przyklej naklejki I sie bedzie chwalil ze zloza zestaw. Odbior razu wiadomo dlaczego kogo sa produkowane te zabawki.
Ja się zastanawiałem (złośliwie, chociaż wcale nie ze 100% pewnością, że nie mam racji), czy ten model nie jest zaprojektowany ... dla kobiet. :-)
- pomarańczowy kolor
- pomarańczowa torebka w bagażniku (SIC!) (przecież dokładnie takie same panele w czarnym kolorze, w tym samym modelu też użyli @_@)
- olewawcze podejście do "techniczności" modelu
Wypisz wymaluj model "dla kobiety" (wielu kobiet i nie urażając żadnych :-) ), której ma się to spodobać, żeby "kupiła swojemu mężowi na prezent". :-)

Można było zrobić bardzo dużo rzeczy z tym modelem.
Tylko z jednym zdaniem się zgadzam - to jest w miarę dobry początek dla niektórych, żeby swoje supercary zbudowali. Tylko jak dla mnie: cena przeczy takiemu przeznaczeniu.
--
Grzegorz Ludwiczek | Flickr
"Ludzie potrzebują wiary w bogów, bo wierzyć w ludzi jest o wiele trudniej" T.Pratchett
Nie jestem osobą aspołeczną, tylko selektywnie towarzyską.
Per ASperger ad astra
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: 42056: Porsche 911 GT3 RS [VIDEO]

Post autor: SERVATOR »

W sumie może jeździć...

https://youtu.be/87gg9RwA3EU" target="_blank
Awatar użytkownika
Lordofdragonss
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lip 2013 05:10
Rok urodzenia: 1990
Lokalizacja: Bełchatów/ Łódź

Re: 42056: Porsche 911 GT3 RS [VIDEO]

Post autor: Lordofdragonss »

Nie jestem fanem Technica, ale jak się coś rusza to jaram się okropnie.
Nie znam się na autach, czy mechanizmach, wiec mnie najbardziej wnerwiło to co powiedział JangBricks - Model super i ekstra, ale nie da się tego pokazać bo do środka nie da się łątwo dostać - co dla mnie jest zmarnowanym potencjałem. Bardzo podobało mi się porównaine Supercarów!
Ciekawi mnie jedno - wydaje mi się, że u ciebie i u Janga obroty kół jak podłaczacie PF'a są inne...

A co do ceny - pewnie jest to natłok wielu czynników-kompletnie nowe czesci, kilka nawet nadrukowanych, OGROMNA instrukcja z mini książką z przodu(ktoś to w końcu musiał napisać i zredagować). Projekt pudełka sam też się nie zrobi :) No i porównanie klocków do modelu auta wydaje mi si...nielogiczne - Tamtego auta nie poskładasz.

Dziękuję za recenzję i za chom-choma!!
Awatar użytkownika
Kris Kelvin
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11901
Rejestracja: 16 maja 2013 09:08
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Chateau de Mokotoff
Kontakt:

Re: 42056: Porsche 911 GT3 RS [VIDEO]

Post autor: Kris Kelvin »

Jeśli recenzja Sariela utrzymana jest w klimatach "M jak miłość" to tutaj mamy coś w stylu "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną" (dla ludzi o mocnych nerwach):
https://www.youtube.com/watch?v=DPeIgcC7HQA" target="_blank
Świat ten patrzył na Paszczaka z żałością i oczekiwaniem, a Paszczak odpowiadał mu spojrzeniem pełnym paniki.
Awatar użytkownika
goldsun
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11464
Rejestracja: 16 lip 2013 14:56
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: 42056: Porsche 911 GT3 RS [VIDEO]

Post autor: goldsun »

Kris Kelvin pisze:Jeśli recenzja Sariela utrzymana jest w klimatach "M jak miłość" to tutaj mamy coś w stylu "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną" (dla ludzi o mocnych nerwach):
https://www.youtube.com/watch?v=DPeIgcC7HQA" target="_blank
Nie dałeś ostrzeżenia, żeby z daleka od filmu trzymali się ludzie o słabych sercach a zwłaszcza AFOLe dla których nawet ryska na klocku, zrobiona przez inny klocek, jest profanacją. :-)
Swoją drogą - jakoś nie rozumiem takich "recenzji". Jakby przynajmniej sprawdzali jaki nacisk konkretnie jest potrzebny, a jaki jest za słaby. A tak to jest przykład "pokolenia które potrafi tylko rozwalić". ;-p
--
Grzegorz Ludwiczek | Flickr
"Ludzie potrzebują wiary w bogów, bo wierzyć w ludzi jest o wiele trudniej" T.Pratchett
Nie jestem osobą aspołeczną, tylko selektywnie towarzyską.
Per ASperger ad astra
Awatar użytkownika
Stelario
Posty: 3189
Rejestracja: 21 sty 2015 20:22
Rok urodzenia: 1984

Re: 42056: Porsche 911 GT3 RS [VIDEO]

Post autor: Stelario »

Sprzedadzą instrukcje i pudełko z rejestracja za 100 USD :) W wersji oszczędnej zostawiasz opony za kolejną stówkę i zostaje Ci 100 USD. :)
Awatar użytkownika
Kris Kelvin
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11901
Rejestracja: 16 maja 2013 09:08
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Chateau de Mokotoff
Kontakt:

Re: 42056: Porsche 911 GT3 RS [VIDEO]

Post autor: Kris Kelvin »

Ja to tłumaczę trochę inaczej.
Kupili wypasioną brykę, złożyli, zaczęli szturchać, a ona nie jeździ. No to puściły im nerwy i chwycili za miecze i topory.
Świat ten patrzył na Paszczaka z żałością i oczekiwaniem, a Paszczak odpowiadał mu spojrzeniem pełnym paniki.
Awatar użytkownika
przem
Posty: 746
Rejestracja: 08 cze 2014 10:36
Rok urodzenia: 1980
Lokalizacja: Katowice

Re: 42056: Porsche 911 GT3 RS [VIDEO]

Post autor: przem »

goldsun pisze:[....]
Swoją drogą - jakoś nie rozumiem takich "recenzji". Jakby przynajmniej sprawdzali jaki nacisk konkretnie jest potrzebny, a jaki jest za słaby. A tak to jest przykład "pokolenia które potrafi tylko rozwalić". ;-p
bo to nie recenzja, to materiał nakręcony przez "attention whores"...
ODPOWIEDZ