70312 Lance's Mecha Horse - Nexo Knights

Moderator: nori

Awatar użytkownika
Wallas
Posty: 20
Rejestracja: 14 lut 2014 19:53
Rok urodzenia: 1988

Re: 70312 Lance's Mecha Horse - Nexo Knights

Post autor: Wallas »

O, widzę, że ten zestaw ma już własny temat, to fajnie :) Dorzucam swoje trzy grosze, ciekawi mnie, czy będziecie się zgadzali z moją opinią na kilka tematów, które poruszam w swoim sprawozdaniu ;)

RecenzjeZabawek.pl
Polskie recenzje zabawek i modeli z całego świata.
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: 70312 Lance's Mecha Horse - Nexo Knights

Post autor: jetboy »

Wallas pisze:
Za długie. O jakieś 20 minut za długie, nie dotrwałem do końca. Przez te pare minut które obejżałem zwróciłem uwagę na bardzo ostre "zdjęcia", co często jest problemem recenzentów zwłaszcza przy pokazywaniu zbliżenia na figurki. Fajnie że dzwięk dogrywasz do filmu a nie komentujesz podczas nagrywania, dzięki temu materiał jest bardziej spójny, nie ma tych okropnych yyy... i mmmm... znanych z innych recenzji. Wprawdzie twoje "r" kłuje nieco w uszy, ale na to wiele nie poradzisz, więc się nie czepiam. Całość sprawia bardzo profesjonalne wrażenie, tylko jak już pisałem: za długa.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: 70312 Lance's Mecha Horse - Nexo Knights

Post autor: SERVATOR »

Wallas. Mi podoba Twoja energia w narracji a to "r" (o którym wspomniał Jet) nawet dodatkowo ją uatrakcyjnia - można powiedzieć, że to jakiś Twój podpis.
Dla części odbiorców recenzja będzie za długa (ja również do nich należą) choć przez to jak, i co mówisz mogą się znaleźć osoby, które obejrzą całość. ;)
Zastanawiałem się kiedyś czy jakimś rozwiązaniem/kompromisem nie byłoby każdorazowe puszczenie przed pełną recenzją krótkiego, 1-2 minutowego trailera tego co będzie dalej. To wszystko oczywiście w jednym filmie...
Czyli. Pełny film, to: 1-2 minuty "wyciągu" z tego co jest w całej 20 minutowej recenzji + zachęta do obejrzenia reszty + pełna recenzja.
Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 1610
Rejestracja: 27 gru 2014 20:35
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Kontakt:

Re: 70312 Lance's Mecha Horse - Nexo Knights

Post autor: Silverbrick »

Allemov zmienił lekko zasady. Jedna recenzja - jeden wątek. Fajnie, że recenzujesz zestawy z tak udanych serii. Jeszcze nie obejrzałem ale sądzę, że poziom będzie wysoki.
Awatar użytkownika
Wallas
Posty: 20
Rejestracja: 14 lut 2014 19:53
Rok urodzenia: 1988

Re: 70312 Lance's Mecha Horse - Nexo Knights

Post autor: Wallas »

jetboy pisze:
Wallas pisze:
Za długie. O jakieś 20 minut za długie, nie dotrwałem do końca.[...] Całość sprawia bardzo profesjonalne wrażenie, tylko jak już pisałem: za długa.
Jeśli 22 minuty to dla Ciebie za długo, to już wiem kto nigdy nie zbliży się do mojej recenzji Optimusa Prime'a z serii Arcydzieła Transformers, która trwa 51 minut, tyle tam było do omówienia :)

Pewnie tę recenzję można by jakoś skompresować o kilka minut, ale nauczyłem się już wyznawać zasadę, że mówię tak długo jak mam coś jeszcze do powiedzenia w temacie i zazwyczaj wolę wydłużyć nagranie niż pominąć jakąś kwestię, która mnie interesuje, np. czy dodawanie Miotacza Ognia do zestawu było uczciwe z punktu widzenia samego zainteresowanego, jak to miało miejsce w trzeciej tercji tej recenzji :) Niemniej tak, jestem świadomy, że czas wyświetlania pokazywany pod filmem potrafi odstraszyć niektórych ludzi, po prostu nie zawsze udaje się na to sensownie brać poprawkę jeśli chce się coś zrecenzować a nie tylko pokazać.

@SERVATOR - dziękuję za ciekawy pomysł, być może kiedyś spróbuję go testowo wrzucić, choć wymagałby dość dokładnego przemyślenia pod kątem co trzeba umieścić w zwiastunie tak aby dawał kluczowe informacje bez odbierania motywacji do oglądania całości.

@Silverbrick - nie wiedziałem o tym, choć to brzmi jak prędzej lub później nadchodzący (w zależności od płodności recenzentów) bałagan. Dzięki za uprzedzenie mnie :)
RecenzjeZabawek.pl
Polskie recenzje zabawek i modeli z całego świata.
Awatar użytkownika
Janek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1689
Rejestracja: 06 cze 2015 10:05
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Kontakt:

Re: 70312 Lance's Mecha Horse - Nexo Knights

Post autor: Janek »

Silverbrick pisze:Allemov zmienił lekko zasady. Jedna recenzja - jeden wątek.
Znowu piszesz bzdury... W regulaminie recenzji jest przecież wyraźnie napisane:
Allemov pisze:WAŻNA ZMIANA:
Od teraz zasada "jeden zestaw = jeden temat" przestaje obowiązywać. Każda osoba może założyć nowy wątek, na swoją recenzję, bez względu na to ile recenzji tegoż zestawu ukazało się już na forum.

Wyjątkiem jest jedynie sytuacja, kiedy jedna osoba tworzy zarówno recenzję video jak i pisaną tego samego zestawu. Wtedy umieszcza je w jednym wątku, a najlepiej w jednym poście.
"Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma."

Moje social media: INSTAGRAM | FLICKR | YOUTUBE
Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 1610
Rejestracja: 27 gru 2014 20:35
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Kontakt:

Re: 70312 Lance's Mecha Horse - Nexo Knights

Post autor: Silverbrick »

Ten zestaw jest w pewnym stopniu przeciwnością 70313, bo tam jest zbyt duża przewaga potworów. Te „nierówne szanse na wygraną” to jak dla mnie chwyt marketingowy, bo gdy kupisz oba te zestawy to siły się prawie idealnie wyrównują. Identycznie jest z Chaos Catapult i Knighton Battle Blaster - kupiłem oba, żeby się nawzajem uzupełniały.
Awatar użytkownika
Janek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1689
Rejestracja: 06 cze 2015 10:05
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Kontakt:

Re: 70312 Lance's Mecha Horse - Nexo Knights

Post autor: Janek »

A co jeśli ktoś woli więcej złych???
Nie ma wtedy prawa kupować zestawów??? 0_0
"Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma."

Moje social media: INSTAGRAM | FLICKR | YOUTUBE
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: 70312 Lance's Mecha Horse - Nexo Knights

Post autor: jetboy »

Janek pisze:A co jeśli ktoś woli więcej złych???
Nie ma wtedy prawa kupować zestawów??? 0_0
Nic takiego nie napisał. To Twoja daleko idąca nadinterpretacja.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Lordofdragonss
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lip 2013 05:10
Rok urodzenia: 1990
Lokalizacja: Bełchatów/ Łódź

Re: 70312 Lance's Mecha Horse - Nexo Knights

Post autor: Lordofdragonss »

Zawsze lubię oglądać recenzje osób które nie siedzą w Lego jak niektórzy z nas :)
Co mnie bardzo zaciekawiło, Koń wygląda O NIEBO lepiej na żywo. Świetnie się go pozuje. (Nawet trochę za bardzo, co widać na za bardzo wyprostowane nogi u Wallasa :) )
Zestaw Polecam, szczególnie, że nie jest taki łatwy do złożenia jak mogłoby się wydawać!
ODPOWIEDZ