Lance, rycerz ze świata Nexo Knights

Moderator: nori

Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 1610
Rejestracja: 27 gru 2014 20:35
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Kontakt:

Re: Lance, rycerz ze świata Nexo Knights

Post autor: Silverbrick »

Moja videorecenzja polybagu i magazynu.
Awatar użytkownika
marki
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 3173
Rejestracja: 17 sty 2014 13:42
Rok urodzenia: 1970
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Lance, rycerz ze świata Nexo Knights

Post autor: marki »

Silwer nie rób tego proszę cię, jak ojciec syna.To że na opakowaniu jest 5/10 lat to nie znaczy że tacy tylko to czytają/oglądają.
***** ***
___________________________________
Marek do garów, Ania do klocków! :)
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Lance, rycerz ze świata Nexo Knights

Post autor: jetboy »

marki70 pisze:Silwer nie rób tego proszę cię, jak ojciec syna.To że na opakowaniu jest 5/10 lat to nie znaczy że tacy tylko to czytają/oglądają.
Niech robi. Albo się wyrobi, albo się zniechęci. Jeśli Ci się nie podoba, nikt Cię do oglądanie nie zmusza. Mnie na szczęście też nie :)
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
wesyr
Posty: 442
Rejestracja: 18 sty 2016 19:42
Rok urodzenia: 1980
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Lance, rycerz ze świata Nexo Knights

Post autor: wesyr »

jetboy pisze:Niech robi. Albo się wyrobi, albo się zniechęci. Jeśli Ci się nie podoba, nikt Cię do oglądanie nie zmusza. Mnie na szczęście też nie :)
Dokładnie. Jak nie zacznie to się nie nauczy. Fakt, że powinien sam to obejrzeć przed publikacją i poprawić niedociągnięcia. Miejmy nadzieję, że weźmie sobie do serca uwagi.

Ja też walnąłem już jakieś babole, ale dzięki Waszemu doświadczeniu i celnym uwagom, wiem na co zwracać uwagę, żeby baboli nie sadzić :)
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: Lance, rycerz ze świata Nexo Knights

Post autor: SERVATOR »

Trochę na marginesie. Te woreczki w których są dodatki do gazet, to wg terminologii Bricklink tzw. Foil Pack. Chyba właściwiej byłoby więc używać nazwy aluminiowa saszetka/woreczek niż polybag.
No ale to nie przytyk do Twojej recenzji tylko temat do zastanowienia.

Sama recenzja ma zasadniczy minus. Jest za długa. Taki woreczek pokazywać 8 minut, to duża przesada. Wniknij w historię kanału YT Allemova. On na początku też robił bardzo długie filmy. Z upływem czasu przekonał się/został przekonany, że jednak powinien je skracać co ostatnio (jak sam pisze) robi.
Awatar użytkownika
tbzz
Posty: 161
Rejestracja: 03 lis 2013 21:47
Rok urodzenia: 1979
Lokalizacja: Olsztyn/Szczytno
Kontakt:

Re: Lance, rycerz ze świata Nexo Knights

Post autor: tbzz »

Pisaliście o słabej jakości materiału, bądź braku takowych śladów. Wprawdzie nie otworzyłem swojego egzemplarza Foil Packa, ale widzę wyraźny ślad formy na włosach Robina z 30372, co opisałem w recenzji. Tu też moje pytanie, czy Wasze egzemplarze rycerzyka Lance także posiadają takowe zniekształcenie? Bo już się zastanawiam, czy to nie jakieś słabości form serii.
Blog http://legosoul.wordpress.com/"
Instagram @legos_soul
Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 1610
Rejestracja: 27 gru 2014 20:35
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Kontakt:

Re: Lance, rycerz ze świata Nexo Knights

Post autor: Silverbrick »

Te 8 minut to nie tylko woreczek, ale także przegląd gazetki.
marki70 pisze:Silwer nie rób tego proszę cię, jak ojciec syna.To że na opakowaniu jest 5/10 lat to nie znaczy że tacy tylko to czytają/oglądają.
Yyyy... ale czym jest to?
Awatar użytkownika
wesyr
Posty: 442
Rejestracja: 18 sty 2016 19:42
Rok urodzenia: 1980
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Lance, rycerz ze świata Nexo Knights

Post autor: wesyr »

Silverbrick pisze:Yyyy... ale czym jest to?
Teraz się już nie pogrążaj. Wszyscy komentujący starają się Ciebie ukierunkować i pomóc.
Awatar użytkownika
Allemov
Posty: 2549
Rejestracja: 23 lip 2013 21:02
Rok urodzenia: 1995

Re: Lance, rycerz ze świata Nexo Knights

Post autor: Allemov »

SERVATOR pisze:Sama recenzja ma zasadniczy minus. Jest za długa. Taki woreczek pokazywać 8 minut, to duża przesada. Wniknij w historię kanału YT Allemova. On na początku też robił bardzo długie filmy. Z upływem czasu przekonał się/został przekonany, że jednak powinien je skracać co ostatnio (jak sam pisze) robi.
Bez przesady. Nie róbmy ze skrócenia filmów jakiegoś wielkiego oświecenia, do którego każdy musi koniecznie dążyć. :D

Wallas, robi od wielu lat długie materiały, żyje i ma się dobrze - także pod względem odbioru jego materiałów przez widownię.

To że zmieniła mi się perspektywa i skróciłem filmy, jest faktem, ale tak samo zmieniła mi się perspektywa w kwestii podkładania muzyki, kolorowego logo czy tematów recenzji - idę w stronę zabawek i produktów kolekcjonerskich ogółem w tym klocków, ale już nie tylko samych klocków. I tak samo ja się zmieniłem, przez te 4 lata. :P

Ale nie da się wprowadzać takich, ani w zasadzie żadnych tego typu zmian na siłę. Trzeba samemu się trochę zmienić, żeby zmieniły się Twoje materiały. Bo kluczem jest to żeby cały czas czerpać z robienia tego frajdę i czuć, że robisz coś fajnego. :)

Oczywiście nie zmienia to tego, że należy się rozwijać, pracować nad sobą i brać pod uwagę opinie komentujących. Ale brać to wcale nie znaczy dostosowywać się do każdej z nich. Tym bardziej, że często są sprzeczne. ;)

Kiedy robiłem te "straaaasznie dłuuugiieee materiały", zdobyłem trzytysięczną widownię, poznałem dzięki MSowi sporo fajnych osób i zainspirowałem lub zmotywowałem parę osób do założenia własnych kanałów w tym takiego Bennego: https://www.youtube.com/user/BennyRecenzje/videos" target="_blank . Gdybym sobie odpuścił parę lat temu, to prawdopodobnie nie tylko nie robiłbym dziś nieco lepszych filmów, ale i nie mógł oglądać świetnej historii Lego Bionicle autorstwa Benna, a w zasadzie to nawet bym go na konwencie transformery.pl nie poznał, więc w żadnym wypadku nie uważam tego etapu za czas stracony. :P

Jednym słowem: Wyluzujcie. Nawet jeśli ten materiał Silverbricka nie jest idealny, czy nawet nie jest dobry, najważniejsze jest to, że autorowi się chce tworzyć. Za miesiąc / pół roku / rok będzie lepiej, o ile pozostaną chęci i fun. Bo bez nich nie da się zrobić nic. ;)
Automatycznie stawiam emotikony na końcu zdania. :D
Mój YouTube
ODPOWIEDZ