30320 Jurassic World Gallimimus Trap

Moderator: nori

Awatar użytkownika
Allemov
Posty: 2549
Rejestracja: 23 lip 2013 21:02
Rok urodzenia: 1995

Re: 30320 Jurassic World Gallimimus Trap

Post autor: Allemov »

Dziwne. W Chrome automatycznie zakończone przeskakują mi na 'wszystkie'. Jak kliknąłem link w IE zadziałało... O.o

Rzeczywiście ciekawy wzrost cen. Szkoda, że nikt teraz nie sprzedaje po 25. :P
Automatycznie stawiam emotikony na końcu zdania. :D
Mój YouTube
Awatar użytkownika
tbzz
Posty: 161
Rejestracja: 03 lis 2013 21:47
Rok urodzenia: 1979
Lokalizacja: Olsztyn/Szczytno
Kontakt:

Re: 30320 Jurassic World Gallimimus Trap

Post autor: tbzz »

Z ciekawością przeczytałem Twoją recenzję. Tym bardziej, że to woreczkowy zestaw. Bardzo udana recenzja. Podobnie jak zdjęcia. Co do samego zestawu to osobiście wolę poprzednią wersję dinusia...No i ja, fan polybagów tego zestawu nie mam.. Wstyd! Raz jeszcze. Bardzo dobra robota! :)
Blog http://legosoul.wordpress.com/"
Instagram @legos_soul
Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 1610
Rejestracja: 27 gru 2014 20:35
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Kontakt:

Re: 30320 Jurassic World Gallimimus Trap

Post autor: Silverbrick »

SERVATOR pisze:
Lordofdragonss pisze:Amerykański TRU ma te zestawy jako normalny-przykasowy Polibag...
Sytuacja jest dynamiczna.
Na Brickset.com jest napisane, że ponoć był w maju w kanadyjskim TRU a w US jest tak jak u nas czyli gratis do preordera.
TU jednak faktycznie piszą, że w niektórych amerykańskich sklepach był (według uznania?) sprzedawany po 4$. Ponoć we wszystkich amerykańskich TRU ma być dostępny w jakieś promocji po 21.06.
Czemu w ameryce można kupić polybagi za tak niską kwotę (4$=16zł) a u nas nie? O_o
Awatar użytkownika
Legolas0232
Posty: 796
Rejestracja: 02 sty 2014 00:06
Rok urodzenia: 1998

Re: 30320 Jurassic World Gallimimus Trap

Post autor: Legolas0232 »

Silverbrick pisze:
SERVATOR pisze:
Lordofdragonss pisze:Amerykański TRU ma te zestawy jako normalny-przykasowy Polibag...
Sytuacja jest dynamiczna.
Na Brickset.com jest napisane, że ponoć był w maju w kanadyjskim TRU a w US jest tak jak u nas czyli gratis do preordera.
TU jednak faktycznie piszą, że w niektórych amerykańskich sklepach był (według uznania?) sprzedawany po 4$. Ponoć we wszystkich amerykańskich TRU ma być dostępny w jakieś promocji po 21.06.
Czemu w ameryce można kupić polybagi za tak niską kwotę (4$=16zł) a u nas nie? O_o
Bo nie mamy tylu Toys Rous'ów, ani innych wielkich sieciówek zabawkarskich, poza Smykiem.
ODPOWIEDZ