6895 Spy-Trak 1

Moderator: nori

Rok urodzenia: 1981

Re: 6895 Spy-Trak 1

Postprzez spacelord » 26 sty 2015 11:14

Recenzja fajna. Pamiętam, że kiedy zdobyłem ten zestaw to właśnie negatywnie się zawiodłem ilością i rodzajem części. Mało co dało się z tego poskładać. Ale oczywiście mi się podoba ;)
To teraz w recenzjach starszych zestawów będzie zawsze jakaś alternatywna konstrukcja? Byłoby fajnie :)

Rok urodzenia: 1982

Postprzez Mateyo82 » 29 sty 2015 08:04

Kabina pilota pojazdu to mały koszmarek, ale jakby użyć nieco klocków można by ją było ładnie od spodu wykończyć. Poza tym zestaw jest bardzo dobry. U kuzyna w dzieciństwie miałem okazję pobawić się nim i zawsze podobał mi się ten prosty system skręcania oraz odłączana cela dla więźnia. A i znowu się powtórzę... świetne zdjęcie kopniaka. :)

Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Rok urodzenia: 1982

Postprzez Szczepan » 24 kwi 2015 10:20

Mój debiut na forum zacznę od odrobiny archeologii, ale akurat nad łazikami pierwszej policji kosmicznej spędziłem sporo czasu. I muszę się nie zgodzić ze stwierdzeniem, że sprawę wyglądu kabiny załatwiłoby wsadzenie jednego klocka pod tyłek pilota. Takie rozwiązanie powoduje, że koła zaczynają ocierać o jej spód przy skręcaniu. Owszem, projekt kabiny nie jest najszczęśliwszy, ale jak sądzę wynika z próby zachowania promienia skrętu, smukłości sylwetki i niskiego osadzenia kokpitu.

Poprzednia strona

Powrót do Recenzje