41356 Stephanie's Heart Box

Moderator: nori

Awatar użytkownika
KarolWes
Posty: 125
Rejestracja: 11 mar 2018 19:17
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Poznań

41356 Stephanie's Heart Box

Post autor: KarolWes »

Stephanie's Heart Box
Seria: Friends;
Numer: 41356;
Rok produkcji: 2019;
Elementów: 85;
Cena: 7.99$; 39.99zł;

Friends to specyficzna seria, przygotowana głównie dla młodszych dziewczynek i rozumiem to. Ale cała ta seria serduszkowych puzderek to wielkie nieporozumienia.

Obrazek

Modelem w tym zestawie jest małe pudełko w kształcie serca zbudowane w oparciu o plate 6x6. Na wieczku jest tile z imieniem bohaterki (Stephanie w tym wypadku) i kilka studów. Pudełko jest w porządku, budowane bardzo prosto, kilka klocków jeden na drugim. Mamy tu też dwa przezroczyste slope'y 2x2 przyczepione do plate'a, dzięki czemu serce może stać o własnych siłach.

Główną ideą tej linii zestawów było zbieranie minidolli i sprzętu dla nich, trzymanie ich w pudełeczkach, składowanych jedno na drugim. Okay, ciekawy pomysł, wykonanie nie najgorsze, ale nie widzę sensu tworzenia czegoś takiego. LEGO nie jest do tego, żeby używać go jako pojemnika na inne klocki. Jest w tym zestawie pare ciekawych rzeczy, jak choćby klocki - osiem ćwiartek plate'owego koła, kilka łukowych klocków. Kolory też dobre - błękit i granat - z pewnością najbardziej użyteczne ze wszystkich zestawów tej serii. Wyposażenie także całkiem niezłe - pizza, mp3, rakieta tenisowa, puchar. Dobry wybór, ale można było lepiej.

Obrazek

Obrazek

Stephanie w swoim nowym wcieleniu nie wygląda dobrze - przynajmniej według mnie. Wydaje się być o wiele starsza od pozostałych dziewczyn. Ma silny makijaż, jakąś kurtkę bez rękawów, krótką spódniczkę. Długie blond włosy nie zmieniły się od początku serii i wciąż wyglądają wspaniale.

Obrazek

Krótko podsumowując, dziwny zestaw, całkowicie bezużyteczny, klocki są dobre, akcesoria nie bardzo, laleczka nie jest świetna, nie jest też zła.

Obrazek

____________

Mam nadzieję, że okaże się to pomocne.
Ostatnio zmieniony 13 gru 2019 20:19 przez KarolWes, łącznie zmieniany 1 raz.
"You have heart of a chief, but soul of a Dragon"
Instrukcje, Zdjęcia, FB
Awatar użytkownika
Kalais
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2428
Rejestracja: 14 lut 2016 18:13
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 41356 Stephanie's Heart Box

Post autor: Kalais »

U mnie też nie widać zdjęć. Może to coś z ustawieniami prywatności zdjęć?
Awatar użytkownika
Lordofdragonss
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lip 2013 05:10
Rok urodzenia: 1990
Lokalizacja: Bełchatów/ Łódź

Re: 41356 Stephanie's Heart Box

Post autor: Lordofdragonss »

Zdziwiłbyś się jak te zestawy dobrze się sprzedaja. Ja też tego nie rozumiem.
Ale spytalem ostatnio dziecko dlaczego cieszy się, że dostało taki zestawik na urodziny -
"Bo łatwiej jest zebrać wszystkie lalki i pudełka są basenami"
pan ananas
Posty: 14
Rejestracja: 07 lut 2020 20:16
Rok urodzenia: 2000
Kontakt:

Re: 41356 Stephanie's Heart Box

Post autor: pan ananas »

Ja mam to z Emmą i jest fajne. Miło się to składa i jest tanie, a poza tym nie miałem wcześniej Emmy.
Są ludzie i są fani lego.
ODPOWIEDZ