Nieaktualne zasady konkursu

Moderator: nori

Awatar użytkownika
Allemov
Posty: 2549
Rejestracja: 23 lip 2013 21:02
Rok urodzenia: 1995

Re: Recenzent kwartału - zasady

Post autor: Allemov »

Wprowadziłem zmianę w akapicie o ilości głosów.
Było:
Allemov pisze:Otrzymuje on ilość głosów proporcjonalną do ilości dostępnych opcji. Za każde 5 recenzji do wyboru - jeden głos, czyli w przypadku 13 - dwa, a 22 - cztery.
Jest:
Allemov pisze:Otrzymuje on ilość głosów proporcjonalną do ilości dostępnych opcji. Jeden głos oraz jeden dodatkowy, za każde 5 recenzji do wyboru, czyli w przypadku 13 - trzy, a 22 - pięć.
Wyjaśnienie:
Ilość osób zainteresowanych uprzednio okazała się mniejsza niż się spodziewałem, a chciałbym zapewnić możliwość wybrania dwóch recenzji, każdemu głosującemu. Wcześniej po prostu nie przyszło mi do głowy, że może się zgłosić mniej niż 10 osób.
Automatycznie stawiam emotikony na końcu zdania. :D
Mój YouTube
Awatar użytkownika
Allemov
Posty: 2549
Rejestracja: 23 lip 2013 21:02
Rok urodzenia: 1995

Re: Recenzent kwartału - zasady

Post autor: Allemov »

Jak prawie każdy młody twór, tak i ten konkurs wymagał pewnych korekt, wypracowanych na podstawie poprzednich edycji. Oto ich lista:

1. Do puli nagród dochodzą specjalnie wykonane klocki 1x8 z napisem "Recenzent Kwartału".
Będą występować w kilku kolorach, więc każdy zwycięzca, prócz zestawu otrzyma aż dwie sztuki! Zdjęcia postaram się dostarczyć wkrótce, jak tylko otrzymamy bricki z drukarni. W tym jednym przypadku prawo działa wstecz, bo sprawa była planowana od dłuższego czasu, także Amal i dzidek1983 także mogą liczyć na elementy.

2. Minimalna liczba osób została zmniejszona z 5 do 4.
Ponadto jeśli zgłoszą się tylko trzy osoby ankieta odbędzie się, lecz zwycięzca otrzyma tylko i wyłącznie klocki recenzenckie. Nie straci wówczas oczywiście możliwości wygrania zestawu w następnym kwartale. Jeśli zgłoszą się dwie, ankiety nie będzie.

3. Wielkość zestawu będzie zależała od zainteresowania konkursem w poprzednim kwartale.
Dlatego też najnowszy jest nieco tańszy od poprzednich. Jeśli zainteresowanie byłoby naprawdę duże, istnieje możliwość zaistnienia nawet tak atrakcyjnych nagród jak np. 21303 Wall-E. Także jeśli ktoś się waha - jest to najlepszy moment, żeby przestać i się zgłosić! :)

4. Liczba wyróżnionych w spisie recenzji tekstów, zostaje uzależniona od ilości zgłoszeń.
Szczegóły w poprawionym regulaminie.

Zmiany wnikają oczywiście głównie z tego, że zainteresowanie jest mniejsze, niż zakładaliśmy. Uważam jednak, że taki konkurs jest tu potrzebny więc lepiej organizować go z mniejszymi nagrodami, niż nie organizować w ogóle. Mam też cały czas nadzieję, że sytuacja się jeszcze w przyszłości poprawi i ilość zgłoszeń jak i wielkość nagród będzie rosła, a nie malała.
Automatycznie stawiam emotikony na końcu zdania. :D
Mój YouTube
Zablokowany