[MOC] Obozowisko rycerzy smoka

Rok urodzenia: 1982

[MOC] Obozowisko rycerzy smoka

Postprzez romkoo » 08 wrz 2019 18:00

Prezentuję moją część do wspólnej makiety turnieju rycerskiego, przygotowywanej do Poznania.
Rycerze dotarli już na miejsce turnieju i rozbili obozowisko. Powoli szykują się do treningów, wozy z zaopatrzeniem nadciągają i giermkowie próbują się uporać z całym majdanem. W powietrzu czuć ekscytację...
Nawet pierwsi kibice przybyli wspierać swoich idoli z nadzieją na autografy ;)
Więcej zdjęć w galerii flickr.

ObrazekDSC_0161v by Maciej Ramlo, on Flickr

Zarząd Stowarzyszenia
Rok urodzenia: 1995

Re: [MOC] Obozowisko rycerzy smoka

Postprzez Jaskier » 08 wrz 2019 20:56

Fajny namiot, wokół dzieją się rzeczy, ale nie jest tłoczno. ;)

Całość makiety będzie robiła super wrażenie. Spory kawałek zostanie za dwa tygodnie wystawiony w Nakle, zrobię zdjęcia. ;)

Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Rok urodzenia: 1988

Postprzez tybort » 08 wrz 2019 22:03

Namiot naprawdę bardzo dobrze wygląda. Szczególnie ten daszek mi się podoba.

Super jest też stojak na miecze.

Nie pasuje mi za to jednolite podłoże. Skoro już rozstawili namiot, to trochę tej trawy powinni byli już wydeptać. A nawet jeśli jakimś cudem tego nie zrobili, trawa też bywa różnokolorowa więc można by było dodać fragmenty w innych odcieniach zielonego. Choć muszę oddać, że łatwo przy tym przeholować tworząc piękną jajecznicę, a dodatkowo, przy wspólnych projektach, zabawy z terenem powinny być chociaż z grubsza uzgodnione z sąsiadami - bo to na podłożu zawsze najbardziej widać granice działek.

Zarząd Stowarzyszenia

Postprzez Jaskier » 09 wrz 2019 09:02

@Tybort
Na makiecie nie będzie to się tak rzucać w oczy. ;)

Zarząd Stowarzyszenia
Rok urodzenia: 1983

Postprzez dzidek1983 » 09 wrz 2019 09:04

Nie tak jak Dzidek co zrobił dark green i tan i wyglądało to okropnie :P
Something, something, something, dark side... Something, something, something, complete...

Zarząd Stowarzyszenia

Postprzez Jaskier » 09 wrz 2019 09:55

dzidek1983 napisał(a):Nie tak jak Dzidek co zrobił dark green i tan i wyglądało to okropnie :P
Dokładnie.

Rok urodzenia: 1982

Postprzez romkoo » 10 wrz 2019 14:17

Jaskier napisał(a):Fajny namiot, wokół dzieją się rzeczy, ale nie jest tłoczno. ;)

Całość makiety będzie robiła super wrażenie. Spory kawałek zostanie za dwa tygodnie wystawiony w Nakle, zrobię zdjęcia. ;)

Dzięki, koniecznie zrób te zdjęcia :)

tybort napisał(a):Namiot naprawdę bardzo dobrze wygląda. Szczególnie ten daszek mi się podoba.

Super jest też stojak na miecze.

Nie pasuje mi za to jednolite podłoże. Skoro już rozstawili namiot, to trochę tej trawy powinni byli już wydeptać. A nawet jeśli jakimś cudem tego nie zrobili, trawa też bywa różnokolorowa więc można by było dodać fragmenty w innych odcieniach zielonego. Choć muszę oddać, że łatwo przy tym przeholować tworząc piękną jajecznicę, a dodatkowo, przy wspólnych projektach, zabawy z terenem powinny być chociaż z grubsza uzgodnione z sąsiadami - bo to na podłożu zawsze najbardziej widać granice działek.

Dzięki, obawiałem się tej jajecznicy, na kolejnej pracy do makiety mam inaczej zaplanowane wejście do namiotu, z mocno wydeptaną ścieżką.
Próbowałem wstawiać DkGreen w trawie ale jakoś mi się nie podobało.

Dzięki za komentarze.

Powrót do Nasza twórczość