Doświetlony WRC 42077 MOD

Awatar użytkownika
Sariel
Posty: 917
Rejestracja: 01 paź 2013 10:46
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Doświetlony WRC 42077 MOD

Post autor: Sariel »

brikubrik pisze:Kwestia druga: Moim założeniem było rozwiązanie, gdzie wszystkie światła załączają się samoistnie zgodnie z ich logiką i przeznaczeniem, a nie szybkie klikanie w dodatkowe przyciski na smartfonie włączając i wyłączając światła i "udając" kierunkowskaz (bądź STOP lub wsteczny).
Ja mam się cieszyć z jazdy, a nie uszyć obsługi.
Nie rozumiesz. Dokładnie o tym piszę. 5 minut z SBrickiem i masz światła włączające się samoistnie z logiką i przeznaczeniem, bez klikania czegokolwiek oprócz oczywiście kontrolek od jazdy i skrętu, i bez krojenia kabli, tworzenia własnej elektroniki etc. Więc zdecydowanie współczuję zmarnowanych pieniędzy. Proszę, tu masz demko:

Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7103
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Doświetlony WRC 42077 MOD

Post autor: Jaskier »

@Sariel
Gość jest autorem i sam to sprzedaje. Nie wydał na tę elektronikę kilku stów.
Awatar użytkownika
Sariel
Posty: 917
Rejestracja: 01 paź 2013 10:46
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Doświetlony WRC 42077 MOD

Post autor: Sariel »

Widziałem, tym niemniej mógł sobie oszczędzić roboty :)
brikubrik
Posty: 7
Rejestracja: 12 sie 2019 21:17
Rok urodzenia: 1985

Re: Doświetlony WRC 42077 MOD

Post autor: brikubrik »

Wybaczcie przerwę.
@Sariel@
Przesłany przez ciebie filmik jest ciekawy i muszę przyznać, że zagiąłeś mnie tym (wezmę to sobie do serca).
Zwróć jedynie uwagę, że to co na filmiku zajmuje sześć wyjść (każda funkcja to osobne wyjście czyli łącznie z silnikami; 2szt SBrick po 300zł), u mnie zajmuje to dwa wyjścia (dopinam się do silników).
Nie stawiam swojego rozwiązania na piedestale, ale mając ograniczone miejsce bądź zwykły odbiornik IR LEGO i moje kable można uzyskać ten sam efekt co na dwóch SBrickach.

Planowałem utworzyć oddzielny temat moim kablom, bo ten odnosi się niejako do modelu 42077, ale skoro zeszliśmy na temat moich rozwiązań to zaznaczę, że nie padło z mojej strony ani jedno stwierdzenie namawiające kogoś do zakupu. Piszę o sobie i swoich preferencjach, a nie pozycji na rynku. Sprzedałem lub udostępniłem już kilka takich sztuk nie reklamując się nigdzie i rąbiąc je pod zamówienie, a nie masowo.
Jeszcze jedno, nie powinieneś pisać, że mogłem oszczędzić sobie roboty nieznając genezy i historii moich produktów:)
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ